Promocja!
Hop-Sport HS-090H - 1
Hop-Sport HS-090H - 2
Hop-Sport HS-090H - 3
Hop-Sport HS-090H - 4
Hop-Sport HS-090H - 5
Hop-Sport HS-090H - 6
Hop-Sport HS-090H - 7
Hop-Sport HS-090H - 8
Hop-Sport HS-090H - 9
Hop-Sport HS-090H - 10
Hop-Sport HS-090H - 11
Hop-Sport HS-090H - 12
Hop-Sport HS-090H - 13
Hop-Sport HS-090H - 14
Hop-Sport HS-090H - 15
Hop-Sport HS-090H - Zdjęcia produktu

HS-090H (Hop-Sport)

Rowery treningowe Hop-Sport 8 kg / 35 kg / elektromagnetyczny / 150 kg
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.1 (ocen: 24)

Dostepność na dzień 20.10.2017: w magazynie

Opis produktu Hop-Sport

spore, 8-kilogramowe koło zamachowe daje gwarancję, iż trening na tej maszynie nie obciąża kolan, jest kompletnie płynny i bezpieczny, a do tego niewiarygodnie... Cichy. Możesz jeździć nawet w nocy bez obaw, iż zbudzisz mieszkańców domu.

żeby wysiłek był maksymalnie wymagający a przy tym błogi uruchom aplikację iConsole+. Wybierz dowolną trasę na mapie świata i przejrzyj ją na ekranie tabletu, telefonu lub telewizora w formie widoków Street View albo hybrydowych. Aby apilkacja mogłą odczytać właściwości i wyniki treningu niezbędne jest łączenie urządzenia przenośnego z komputerem Rowera Apollo HS-090H przy pomocy Bluerooth. Utwórz swój profil w aplikacji i dziel się swymi wynikami w mediach społecznościowych. Aplikacja zapisuje Twoje treningi, dziięki czemu masz możliwość monitorowania swych osiągnięć.

Rozwijaj się - zwiększaj obciążenie poprzez ustawienie trasy w terenie górzystym. Zawsze zbratasz je do siebie, tak że po wielu miesiącach i nabraniu formy będziesz wylewać siódme poty w trakcie jazdy. Maszyna HS-090H Apollo nie wymaga modyfikacji obciążenia podczas treningu, ponieważ aplikacja iConsole+ samoczynnie reguluje opór treningu na podstawie zadanych parametrów

To nuda zabija motywację do systematycznej dynamiczności, dlatego ważne jest, by treningi były niebanalne i nie powtarzały się. Na szczęście z modelem HS-090R Apollo nuda Cię nie dopadnie! Możesz np. Wybrać program Watt, w którym dowiesz się, jaki wysiłek musisz włożyć w jazdę, żeby wytworzyć określoną liczba energii. Z kolei w programie celowym będziesz ustanawiać świeże rekordy, walczyć ze swymi słabościami, a w wyniku czego podniesiesz sobie poprzeczkę tak wysoko, iż nie uwierzysz, jak daleką drogę udało Ci się przejść! niebanalny jest tryb HRC, sterowany pracą serca. Przez całą jazdę obciążenie będzie regulowane tak, żeby Twój puls był jak najistotniej adekwatny.

Tętno to zbadasz dzięki czułym sensorom dotykowym umieszczonym w kierownicy. Niezbędnie je kontroluj, bo odpowiedni puls to kluczowy składnik przyspieszający dojście do celu, jakikolwiek aby nie był. Czy chodzi Ci o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy również wzmocnienie wytrzymałości - zawsze adekwatne tętno pomaga w osiągnięciu efektów jeszcze szybciej! Jak szybko? Zrób test recovery albo zmierz poziom tkanki tłuszczowej i dowiedz się tego od razu po treningu!

Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:

iConsole+:

polecane aplikacje kompatybilne z iConsole+:

Kolor grafitowy

Kolor srebrny


Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

System hamowania

Elektromagnetyczny

Waga urządzenia

35 kg

Waga koła zamachowego

8 kg

Przecena

1,398.00zł (przecena z 1,448.00zł)

Opinia użytkowników

4.1 na 5 (opinii: 24)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje