Christopeit Platforma wibracyjna vibro 3000 - 1
Christopeit Platforma wibracyjna vibro 3000 - Zdjęcia produktu

Platforma wibracyjna vibro 3000 (Christopeit)

Platformy wibracyjne Christopeit
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.07.2024: w magazynie

Opis produktu Christopeit

Christopeit Sport Platforma wibracyjna Vibro 3000 Opis towaru super oszczędność miejsca, pasuje do każdego gospodarstwa domowego kółka transportowe i wysuwany uchwyt dla łatwego przemieszczania w komplecie taśmy do ćwiczeń mięśni ramion i górnej części ciała mocny silnik ruch płyty podstawy 0-15 mm ruch boczny naprzemienny / oscylacyjny taśmy treningowe do ćwiczenia mięśni ramion i górnej części ciała 4 nóżki do tłumienia drgań i bezpiecznego stania sprzętu przeciwpoślizgowa, 3-strefowa płyta do ćwiczeń o zróżnicowanej intensywności chodzenie jogging bieganie 100% wstępnie zmontowane i gotowe do natychmiastowego wykorzystania Programy treningowe liczba programów treningowych: 3 ilość programów do ustawienia manualnie: 1 Obciążenie maks.

120 kg rodzaj urządzenia: platforma wibracyjna Zakres treningu: siła i trwałość Częstotliwość ruchu: 3-8 Hz Amplituda drgań: 0-5 mm poziomy prędkości: 20 Poziomowanie: nie Oddzielny uchwyt do przenoszenia: nie Kółka transportowe: tak Zasilanie: kabel zasilający wyświetlacz typ wyświetlacza: LCD wyświetlacz dotykowy: nie ekran podświetlany: nie regulacja wysokości lub nachylenia wyświetlacza: nie ekran z: poziomu prędkości, czasu treningu i przybliżonego zużycia kalorii złącze Aux-in i głośnik: nie połączenie Bluetooth: nie rozmiary ok.

68 x 38 x 12 cm (dł. X szer. X wys.) Waga ok. 12 kg Wskazówki Przed wykorzystaniem Vibro3000 bezspornie zaleca się konsultację z lekarzem. Stanowczo jeśli cierpisz na infekcje, problemy z kręgosłupem albo niektóre choroby, takie jak białaczka, hemofilia, uraemia, cukrzyca albo rak.

Osoby o słabej kondycji, z gorączką albo będące podczas rekonwalescencji po poważnej chorobie nie powinny używać urządzenia poprzez dłuższy czas. Osoby poddawane przez dłuższy czas terapii hormonalnej mogą doznać poważnych reakcji po użyciu Vibro 3000.

bezsprzecznie zabrania się wykorzystywania urządzenia: podczas ciąży i miesiączki w przypadku noszenia metalowych implantów; takich jak szyny, rozruszniki serca, itp.; w trakcie palenia tytoniu lub spożywania posiłków bezpośrednio po jedzeniu w sytuacji dzieci poniżej 12 roku życia

Dane oraz specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje