Promocja -10%!
TSapphire SG-330E - 1
TSapphire SG-330E - 2
TSapphire SG-330E - 3
TSapphire SG-330E - 4
TSapphire SG-330E - 5
TSapphire SG-330E - 6
TSapphire SG-330E - 7
TSapphire SG-330E - 8
TSapphire SG-330E - 9
TSapphire SG-330E - 10
TSapphire SG-330E - 11
TSapphire SG-330E - 12
TSapphire SG-330E - 13
TSapphire SG-330E - 14
Sapphire - Zdjęcia produktu

SG-330E (Sapphire)

Orbitreki Sapphire 12 kg / 172 cm / 57 cm / 147 cm / 51 kg / magnetyczny / 150 kg

Cena od: 1,299.00

1,440.00zł

Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.08.2017: w magazynie

Opis produktu Sapphire

ukazujemy Państwu lepszy ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II szanowanej marki Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, że znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie nowoczesnia. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym, mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najszczególniej wymagającym treningom. Marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość artykułów, lecz także najmodniejszy design, który powoduje, że nasze urządzenia wyjątkowo dobrze komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 został wyposażony w nowy, bardziej innowacyjny komputer, oferujący możliwość podłączenia urządzenia mobilnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie nowe możliwości treningowe, i przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon albo tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i zespolić z komputerem przy pomocy BLUETOOTH 3.0 lub kabla przez wejście TUNELINC. Kabel załączony do orbitreka.

Nowy, lepszy Galaxy II!ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
 • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy został wyposażony w progresywny komputer treningowy z kolorowym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer ma funkcję SCAN, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM oraz jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
 • możliwość podłączenia do komputera urządzenia mobilnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
 • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, progresywny, sport, cardio, program WATT),
 • istotnie cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
 • stylowy i innowacyjny design,
 • zastosowane głośniki i port USB 3.0,
 • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
 • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
 • przeciwpoślizgowe podstawy dla stóp,
 • rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator,
 • jednostajna budowa zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
 • pokrywa koła zamachowego pozostała w dodatku wyciszona!

Orbitrek Sapphire Galaxy II jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne znakomicie odprężają ciało i umysł. Wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II produkowany pozostał w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, lecz także elegancji.

Model Galaxy II oryginalną możliwość regulacji długości kroku, przez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze lepsze dobranie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


Nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne zapewniają największą wydajność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia progresywnia). W naszym Orbitreku puls mierzony jest bezustannie, dzięki stanowczo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

podczas projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najlepszych modelach dostępnych na rynku. Wyraźnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, ale także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.

Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

System hamowania

Magnetyczny

Waga urządzenia

51 kg

Długość

147 cm

Szerokość

57 cm

Wysokość

172 cm

Waga koła zamachowego

12 kg

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

SG-330E (SportowyRaj.pl)
1299.00zł SportowyRaj.pl
SG-330E (TopSlim)
1379.00zł TopSlim
SG-330E (SPORT-SHOP.PL)
1430.00zł SPORT-SHOP.PL
SG-330E (FitPatrol.pl)
1440.00zł FitPatrol.pl
 • Porównywarka najlepszych sklepów
 • Ranking ofert według cen
 • Zdjęcia, opinie i recenzje