Promocja!
Sapphire SG-330E - 1
Sapphire SG-330E - 2
Sapphire SG-330E - 3
Sapphire SG-330E - 4
Sapphire SG-330E - 5
Sapphire SG-330E - 6
Sapphire SG-330E - 7
Sapphire SG-330E - 8
Sapphire SG-330E - 9
Sapphire SG-330E - 10
Sapphire SG-330E - 11
Sapphire SG-330E - 12
Sapphire SG-330E - 13
Sapphire SG-330E - 14
Sapphire SG-330E - Zdjęcia produktu

SG-330E (Sapphire)

Orbitreki Sapphire 12 kg / 172 cm / 57 cm / 147 cm / 51 kg / magnetyczny / 150 kg
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii: 3.7 (ocen: 5)

Dostepność na dzień 20.10.2017: w magazynie

Opis produktu Sapphire

pokazujemy Państwu lepszy ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II lubianej firmy Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym, mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta choćby najistotniej wymagającym treningom. Firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość artykułów, lecz także najmodniejszy design, który sprawia, iż nasze urządzenia nad wyraz prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 pozostał wyekwipowany w nowy, bardziej innowacyjny komputer, oferujący możliwość podłączenia urządzenia przenośnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie nowe możliwości treningowe, oraz przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon albo tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i zintegrować z komputerem za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla poprzez wejście TUNELINC. Kabel dołączony do orbitreka.

Nowy, udoskonalony Galaxy II!ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
 • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy został zaopatrzony w nowoczesny komputer treningowy z barwnym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer ma funkcję SCAN, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM oraz jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
 • możliwość podłączenia do komputera urządzenia przenośnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla przy pomocy wejścia TUNELiNC,
 • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, innowacyjny, sport, cardio, program WATT),
 • bardzo cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
 • stylowy i innowacyjny design,
 • zastosowane głośniki, a także port USB 3.0,
 • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
 • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
 • przeciwpoślizgowe podstawy dla stóp,
 • rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator,
 • jednostajna kompozycja zagwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
 • pokrywa koła zamachowego pozostała w dodatku wyciszona!

Orbitrek Sapphire Galaxy II jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne doskonale odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wykonany pozostał w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, lecz także elegancji.

Model Galaxy II oryginalną możliwość regulacji długości kroku, poprzez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zagwarantuje jeszcze lepsze dostosowanie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


Nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą wydajność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). W naszym Orbitreku puls mierzony jest nieustannie, dzięki stanowczo starannym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

podczas projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku. Widocznym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, ale także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.

Dane oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

System hamowania

Magnetyczny

Waga urządzenia

51 kg

Długość

147 cm

Szerokość

57 cm

Wysokość

172 cm

Waga koła zamachowego

12 kg

Przecena

1,379.00zł (przecena z 1,440.00zł)

Opinia użytkowników

3.7 na 5 (opinii: 5)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

 • Porównywarka najlepszych sklepów
 • Ranking ofert według cen
 • Zdjęcia, opinie i recenzje