Plecak torba wspinaczkowa koox40 marki Milo - 1
Plecak torba wspinaczkowa koox40 marki Milo - 2
Plecak torba wspinaczkowa koox40 marki Milo - 3
MILO Plecak torba wspinaczkowa koox40 - Zdjęcia produktu

Plecak torba wspinaczkowa koox40 (MILO)

Odzież i obuwie do trekkingu MILO
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.07.2024: w magazynie

Opis produktu MILO

Plecak wspinaczkowy Milo KOOX 40 - obfita torba na linę, która gwarantuje nie tylko wygodne przenoszenie liny, ale także świetne rozwiązania organizacyjne i ochronę Twojego sprzętu.

Plecak Milo KOOX 40 został zaprojektowany z myślą o wspinaczce i biegach, by sprostać Twoim potrzebom podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zintegrowane prześcieradło na linę sprawia, że transportowanie i przechowywanie liny jest proste i komfortowe, eliminując plątanie się i uszkodzenia.

na dodatek, plecak zaopatrzony jest w wewnętrzny organizer, który umożliwia uporządkowanie wszystkich koniecznych przedmiotów podczas wspinaczki albo biegu. Nie musisz się martwić o utratę niepokaźnych akcesoriów, ponieważ wszystko będzie bezpiecznie przechowywane w dedykowanych kieszeniach.

Plecak Milo KOOX 40 został dokładnie stworzony, a wszystkie ważne ściegi, w tym główny zamek, zostały podwojone, gwarantując solidność i trwałość w każdej sytuacji.

Niezwyczajnie funkcjonalny i bezawaryjny, plecak Milo KOOX 40 to wyśmienite rozwiązanie dla wspinaczy i biegaczy, którzy potrzebują komfortowego i funkcjonalnego sposobu na przenoszenie swojej liny i potrzebnego sprzętu. Niezależnie od Twoich przygód na szlakach, ten plecak jest gotowy, aby towarzyszyć Ci na każdym kroku. Odwiedź nasz sklep wspinaczkowy i zdobądź plecak Milo KOOX 40 już dziś!

Płachta na linę 132x110 cm.

we wnętrzu na dodatek 2 znaczne kieszenie.

Materiał:

Midora Pro

Skład:

80% poliester

20% poliamid

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje