KELTON Barbarus - ławka z regulowanym ramieniem oraz asekuracją i stojakami na obciążenia hl22 - Zdjęcia produktu
Barbarus - ławka z regulowanym ramieniem oraz asekuracją i stojakami na obciążenia hl22 (KELTON)
Ławki treningowe KELTONOpis produktu KELTON
Opis towaru
Wielozadaniowość Ławka ta ma wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do ławek standardowych, ponieważ zezwala na trening także w pozycji siedzącej,
Nie wymaga gryfu Bezpieczne rozwiązanie w postaci dwóch niezależnych ramion i uzupełniającego systemu asekuracji, zezwala na bezpieczny trening bez konieczności asekuracji.
Stojaki na obciążenia Ławka zastosowane stojaczki na obciążenie, pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w miejscu treningu.
Brzuszki na ławce Naszą ławkę można z łatwością złożyć i zacząć trening na mięśnie brzucha. Ławka posiada system blokady na uda z komfortową tapicerką - trening ten jest wówczas istotnie komfortowy.
wydajny trening barków Po podniesieniu wszelkich blokad - ławka pozwala na także trening barków w pozycji siedzącej.
mocne strony - czyli dlaczego warto wybrać nasz artykuł
Renoma
Kelton to producent sprawdzona i przetestowna poprzez specjalistów, istniejąca na rynku od 2005 roku - jesteśmy doświadczonym zespołem
odporność
artykuł tworzono z solidnych profili, gwarantujących bezpieczeństwo czasie treningu
Stabilizacja
adekwatnie dostosowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują bezpieczny trening
Skos ujemny
Możliwość ustawienia skosu ujemnego istotnie urozmaica możliwości treningowe
- Naramienne
- Wyciskanie pionowe na maszynie - barki
- Biceps, Triceps, Ramiona
- Rozpiętki na maszynie w pozycji leżącej
- Wyciskanie pionowe w pozycji siedzącej
- Brzuch
- Brzuszki na ławce skośnej - mięśnie proste brzucha
- Skręty tułowia na ławce skośnej - mięśnie proste skośne brzucha
- Nogi
Partie mięśni
wykorzystywanie urządzenia
informacje techniczne: Wyciskanie w pozycji leżącej
Przygotowanie:
Ustawiamy moduł z uchwytami na obciążenie na niskiej pozycji, a wysięgniki asekuracyjne dostosowujemy do wysokości ułożenia dłoni w pozycji leżącej - prawidłowo położyć się na ławce i przetestować ustawienie bez obciążenia. Jeżeli pozycja jest wygodna, należy założyć obciążenia talerzowe w wadze odpowiadającej poziomowi naszej kondycji (dobrą praktyką jest przetestowanie od najmniejszej wagi). Trening:
Układamy się w pozycji leżącej, nogi lekko utrzymujemy płasko na podłożu w lekkim rozkroku. Napinamy klatkę piersiową (tak po nasza pozycja utrzymywała się na biodrach i łopatkach) Łapiemy za uchwyty chwytem zamkniętym. Wykonujemy wdech, następnie wykonując ruch koncentryczny wychylając ramiona maszyny w górę, przy jednoczesnym wykonaniu wydechu. W maksymalnym wychyleniu należy utrzymać uchwyty chwilkę w górze. Następnie wracając do pozycji wyjściowej wykonujemy powolny ruch ekscentryczny w kierunku klatki piersiowej jednocześnie wykonując wdech. Ważne dane:
- Należy zachować ostrożność podczas treningu, upewnić się że w pobliżu sekcji w której realizowany jest trening nie przebywają inne osoby.
- Należy pamiętać o wykonywaniu przerw w trakcie treningu i dopasować poziom obciążenia do swoich możliwości - tak by uniknąć kontuzji.
Trening na barki na siedząco
Przygotowanie:
Ustawiamy moduł z uchwytami na obciążenie na wysokiej pozycji, a wysięgniki asekuracyjne dostosowujemy do wysokości ułożenia rąk w pozycji leżącej - prawidłowo usiąść się na ławce i przetestować ustawienie bez obciążenia. Jeżeli pozycja jest komfortowa, należy założyć obciążenia talerzowe w wadze odpowiadającej poziomowi naszej kondycji (prawidłową praktyką jest przetestowanie od najmniejszej wagi). Trening:
Układamy się w pozycji siedzącej, nogi lekko utrzymujemy płasko na podłożu w lekkim rozkroku. Napinamy klatkę piersiową (starając utrzymać wyprostowaną sylwetkę) Łapiemy za uchwyty chwytem zamkniętym. Wykonujemy wdech, następnie wykonując ruch koncentryczny wychylając ramiona maszyny w górę, przy jednoczesnym wykonaniu wydechu. W maksymalnym wychyleniu należy utrzymać uchwyty chwilkę w górze. Następnie wracając do pozycji wyjściowej wykonujemy powolny ruch ekscentryczny w kierunku klatki piersiowej jednocześnie wykonując wdech. Ważne informacje:
- Należy zachować ostrożność w trakcie treningu, upewnić się iż w pobliżu sekcji w której wykonywany jest trening nie przebywają inne osoby.
- Należy pamiętać o wykonywaniu przerw podczas treningu i przypasować poziom obciążenia do swych możliwości - tak aby uniknąć kontuzji.
Brzuszki na ławce skośnej
Przygotowanie:
Przednią część ławki należy złożyć w celu uzyskania skosu ujemnego. Dobrą praktyką jest podniesienie ramion i asekuracji ławki do wyższej pozycji - nie będzie wówczas przeszkadzać w treningu w tym ustawieniu. Następnie należy przyjąć pozycję na ławce jak do treningu na ławce skośnej - w celu dostosowania pozycji blokady na uda, a także blokady na stopy - przy pomocy bolca i pokrętła. W dodatku warto upewnić się, że wszystkie blokady w ławce są należycie zabezpieczone. Ważną kwestią jest upewnienie się, iż żaden ciężar nie jest założony na ramiona urządzenia. Trening:
Układamy się w pozycji leżącej na ławce, przyciągając brodę do klatki piersiowej. Układamy dłonie na wysokości uszu, pamiętając żeby nie zaplątywać ich za głową. Wykonujemy ruch koncentryczny, wydychając powietrze i podnosząc tułów do góry do pozycji skłonu. Po chwili powoli powracamy do pozycji początkowej wykonując wdech, pamiętająccałkowicie się nie prostować, ponieważ obciąża to lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Ważne dane:
- Należy zachować ostrożność w trakcie treningu, upewnić się że w pobliżu sekcji w której wykonywany jest trening nie przebywają inne osoby.
- Należy pamiętać o realizowaniu przerw w trakcie treningu, a także przypasować poziom obciążenia do swoich możliwości - tak by uniknąć kontuzji.
Dokumentacja towaru Instrukcja konstrukcji Instrukcja konserwacji i używania sprzętu
Dane i specyfikacja:
Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:
- Porównywarka najlepszych sklepów
- Ranking ofert według cen
- Zdjęcia, opinie i recenzje