OLIMP Creatine Monohydrate Powder Creapure® - 500g (5901330023965) - 1
OLIMP Creatine Monohydrate Powder Creapure® - 500g (5901330023965) - 2
Olimp Creatine Monohydrate Powder Creapure® - 500g - Zdjęcia produktu

Creatine Monohydrate Powder Creapure® - 500g (Olimp)

Kreatyny Olimp małe / proszek
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 14.07.2024: w magazynie

Opis produktu Olimp

Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

Chcesz stwarzać masę mięśniową bez grama tłuszczu?
Marzy Ci się imponująca muskulatura?
Chcesz powiększyć syntezę białek mięśniowych?
Powinieneś wypróbować suplement diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, a przekonasz się, jak ekspresowo osiągniesz swoje cele na siłowni.

producent Olimp proponuje osobom intensywnym fizycznie towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, który jest suplementem diety zawierającym mikronizowany monohydrat kreatyny. Ma formę prosto rozpuszczalnego w płynach proszku.
Kreatyna jest nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Ulega ona w nich przemianom w fosfokreatynę, która magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki dostarczaniu do organizmu monohydratu kreatyny przyczynimy się do zwiększenia wydolności organizmu i rozrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Najważniejsze zalety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure akcentuje się na tle konkurencji swymi licznymi zaletami:

  • doskonała rozpuszczalność w płynach,
  • działanie antykataboliczne,
  • wspieranie beztłuszczowego wzrostu siły i masy ciała,
  • przyspieszenie resyntezy ATP,
  • wspomaganie rozrostu masy mięśniowej,
  • dostarczanie do organizmu wysokiej dawki czystej kreatyny w monohydracie.
Działanie Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

Przy regularnym dostarczaniu do organizmu wraz z produktem Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure kreatyny, można uzyskać szybszą resyntezę ATP, co przejawia się zyskaniem bezpośrednio źródła energii. Kreatyna przyczynia się do rozszerzania wydolności fizycznej w trakcie krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o wielkiej energiczności. Dzięki niej hamowany jest katabolizm, a rośnie siła oraz rozwijana jest beztłuszczowa masa mięśniowa.

Co wchodzi w skład Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g?

producent suplementu diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g wyróżnia, iż jedna jego porcja odpowiada zaledwie 3,4 g. Dlatego w opakowaniu 500 g mamy aż 147 jednorodnych dawek, z których każda ma 12 kcal. Dostarczają one do organizmu 3,4 g monohydratu kreatyny, w którym są 3 g czystej kreatyny. W składzie produktu znajdziemy 100-procentowy mikronizowany monohydrat kreatyny.

Dla kogo jest przeznaczony Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure?

Największe korzyści z zażywania towaru Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure osiągną osoby ćwiczące sporty siłowe i wytrzymałościowe, m.in. Trójboiści, kulturyści, czy sztangiści.

Więcej o Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure jest suplementem diety z zawartością mikronizowanego monohydratu kreatyny w formie z łatwością rozpuszczalnego proszku. Dostarczanie do organizmu osób ćwiczących regularnie kreatyny jest w pełni uzasadnione, ponieważ pełni ona funkcję podstawowego nośnika energii w komórkach mięśniowych, zaś w tkance mięśniowej kreatyna ulega przemianom w fosfokreatynę.
To ona magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki uzupełnieniu diety w kreatynę przyczynimy się do rozszerzenia wydolności fizycznej w trakcie krótkotrwałych energicznych kolekcji ćwiczeń. Produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure przyczynia się do rozszerzania masy, siły i ma działanie antykataboliczne.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Postać

Proszek

Opakowanie

Małe

Kod EAN

5901330023965

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje