Zipro Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg (5902659844354) - 1
Zipro Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg - Zdjęcia produktu

Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg (Zipro)

Hantle Zipro 24 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Zipro

Hantla z regulowanym obciążeniem Zipro Round 24 kg – najlepszy wybór do domowej siłowni!

Domowa siłownia to miejsce, gdzie wolna przestrzeń zawsze jest w cenie. Zamiast niepotrzebnie zajmować ją wieloma zestawami hantli, postaw na sprzęt uniwersalny. Hantla dostosowywana Zipro to jedno urządzenie, które łączy w sobie sporo rozmaitych rodzajów ciężarów. Luźna modyfikacja obciążenia umożliwia całkowitą dowolność w podejściu do wielu rodzajów treningów, bez konieczności zmiany hantli. Regulacja obciążenia w zakresie od 2 do 24 kg, to coś, co doceni każdy miłośnik ćwiczeń.

budowa wytwarzana do treningu domowego

Hantle dostosowywaną Zipro Round cechuje z zasady użyteczność konstrukcji, co przekłada się nie na możliwość zastosowania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Hantla jest znakomitym wyborem do każdej domowej siłowni, pozwalając Ci na prowadzenie efektywnego treningu osobistego.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

W Zipro jesteśmy przekonani, iż nic nie powinno wybijać Cię z rytmu treningowego – a w szczególności samo żonglowanie obciążeniami na gryfie. Hantle dostosowywane ZIPRO ROUND mają specjalny, podwójny mechanizm zatrzaskowy, który jednocześnie zezwala na łatwą regulację ciężaru hantla, a także bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnym przypadkowym zwolnieniu, czy niepewnym połączeniu. Obciążenia tkwią na swym miejscu pewnie i jednostajnie – niezależnie od ustawionej wagi.
Regulacja ciężaru tak prosta, jak nigdy dotąd

Nigdy więcej kręcenia śrubą zaciskową na gryfie i zsuwania z niego kolejnych talerzy! Z naszym modelem hantli regulacja odbywa się wręcz bajecznie łatwo w czasie nie dłuższym aniżeli 3 sekundy! Hantlę należy umieścić na podstawie do regulacji i przekręcić gryf, aż do osiągnięcia właściwego obciążenia i gotowe. Całość zostanie solidnie spięta ze sobą – możesz rozpocząć ćwiczenia.

właściwości techniczne

Informacje i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Ciężar

24 kg

Kod EAN

5902659844354

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje