Hammer Atlas gym california xp (4005251906701) - 1
Hammer Atlas gym california xp - Zdjęcia produktu

Atlas gym california xp (Hammer)

Atlasy i wyciągi Hammer atlas

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Hammer

progresywny trening siłowy kojarzy się zawsze z mistrzowską salą do ćwiczeń. Dzięki firmie Hammer możliwość stworzenia jej w domu jest już w zasięgu ręki - atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP to urządzenie, które każdy pokój w domu zamieni w siłownię.

zaopatrzony został w motylka, stację do nów, wyciąg góry i dolny, wioślarza i modlitewnik z regulacją wysokości w sześciu pozycjach - dzięki czemu jest to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów dla sympatyków intensywnego treningu w domu.

Atlas domowy CALIFORNIA XP produkowany został na bazie stanowczo solidnej ramy produkowanej ze stalowych profilii o średnicy 50 milimetrów. Gatunkowe surowce w wytrzymałym na zarysowania pokryciu proszkowym gwarantują, że ten przyrząd będzie służył poprzez mnóstwo lat, zapewniając stabilność oraz całkowite bezpieczeństwo stosowania w każdych warunkach.

nieprzeciętna sugestia dla osób, które cenią wytrzymałość i nad wyraz dobrą jakość swojego wyposażenia. Stacja do ćwiczeń siłowych Hammer CALIFORNIA XP wyekwipowany został w stos o warze 60 kilogramów - w skład zestawu wchodzą cztery obciążniki o warze 10 kilogramów i cztery mniejsze o wadze 5 kilogramów.

w dodatku urządzenie nowoczesny system bloczków MTS, który dzięki zastosowaniu prostych zasad fizyki pozwala rozszerzyć obciążenie do 120 kilogramów, bez jednoczesnego podwajania masy stosu. Dzięki wykorzystaniu poziomego gryfu obciążniki pracują niezwykle cichu - w przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań, nie ma tutaj uderzających o siebie sztabek.

Atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP Hammer jest urządzeniem kompaktowym i nadającym się do stosowania w niemal każdym domu. Do jego zainstalowania konieczna jest powierzchni o wymiarach 189 x 111 centymetrów.

Nie ma na dodatek obaw o niskie sufity - rama w położeniu roboczym sięga na wysokość 201 centymetrów ponad podłogę. Waga całości zamyka się w wartości 111 kilogramów. Atlas domowy CALIFORNIA XP to urządzenie wytrzymałe i bezpieczne - na wygodnym siedzisku z oparciem ćwiczyć może bez obaw osoba o masie dochodzącej choćby do 120 kilogramów.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Atlas

Kod EAN

4005251906701

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje