Atlas FINNLO AUTARK 600, 3929 - 1
FINNLO Atlas AUTARK 600, 3929 - Zdjęcia produktu

Atlas AUTARK 600, 3929 (FINNLO)

Atlasy i wyciągi FINNLO atlas

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu FINNLO

Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak też akcesoriów bokserskich oraz fitness.

Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World przejrzyj: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 zagwarantuje profesjonalny wstęp do ćwiczeń siłowych.

W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został wyekwipowany w profesjonalne urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy też ramion do motylków.

Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można zintegrować w pionie by uzyskać nadzwyczajną ergonomię treningu. Atlas eksponuje zrównoważona budowa stalowa i łożyskowane rolki.

dane technologiczne: posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:srebrny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon lub faktura VAT UWAGA!!! konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Atlas

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje