TThermoStim Hardcore Mega Caps Olimp 60 kaps, 60-873 - 1
Olimp - Zdjęcia produktu

ThermoStim Hardcore Mega Caps 60 kaps, 60-873 (Olimp)

Spalacze tłuszczu Olimp

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Olimp

Nowa wersja znanego THERMOSTIM producenta Olimp. Wersja „hardcor” jest jeszcze mocniejsza i szybciej działająca. THERMOSTIM Hardcore gromadzi w swoim składzie mieszankę ThermEnergy Diffuse System - jest to kompilacja komponentów podnoszących zdolności organizmu do produktywnego użycia wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie skutecznego rozkładu tkanki tłuszczowej.

W skład mieszanki ThermEnergy Diffuse System wchodzą:
• ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – wznosi tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia wykorzystania tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym zwiększenia użycia wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii. W dodatku spożywanie imbiru rozszerza uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii.
• ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – rozszerza ilość ciepła wytwarzaną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.
• ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny - nasila procesy termogenezy i utleniania artykułów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak na dodatek wznosi tempo metabolizmu.
• ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych - działają jako inicjator cyklu rozkładu tłuszczu, ograniczają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach oraz nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania obniża dojrzewanie komórek tłuszczowych i powiększa wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza).

Druga mieszanka, którą wynajdziemy w THERMOSTIM Hardcore to THERMOSTIM Hardcore F.A.T. Destroyer System - wyprodukowany z myślą jak najszybszego zainicjowania procesu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania. Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników informacji w komórce tłuszczowej.

W skład mieszanki THERMOSTIM Hardcore F.A.T. Destroyer System wchodzą:
• SINETROL - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów
- skutecznie rozkłada tłuszcz i uwalniania do krwiobiegu wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
• ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy - badania pokazują i teobromina działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z wewnątrzkomórkowych przekaźników, zapobiegając tym samym spadkowi dynamiczności cyklu lipolizy. Działając równocześnie jako łagodny diuretyk sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej zezwalając nadać sylwetce pokaźniejszy i twardszy wygląd,
• ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny - pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, poprzez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu powiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne. Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, poprzez co jest pokaźnie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, poprzez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, ale przedłużone w czasie, gwarantując dłuższą stymulację psycho-fizyczną,
• Kofeina w czystej, bezwodnej, transparentnej formie - jest widocznie szybciej przyswajalna pokonując barierę krew-mózg, błyskawicznie pobudzając ośrodkowy układ nerwowy i momentalnie podnosząc tempo metabolizmu

UWAGA! THERMOSTIM Hardcore tworzono w najwyższych standardach obowiązujących przy wytwarzaniu produktów farmaceutycznych. Jego składniki są bezpieczne, wszechstronnie przebadane pod kątem obecności skażeń mikrobiologicznych, metalami ciężkimi, czy substancjami lubianymi za zabronione wspomaganie w sporcie.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje