TSapphire SG-925B - 1
TSapphire SG-925B - 2
TSapphire SG-925B - 3
TSapphire SG-925B - 4
TSapphire SG-925B - 5
TSapphire SG-925B - 6
TSapphire SG-925B - 7
TSapphire SG-925B - 8
TSapphire SG-925B - 9
TSapphire SG-925B - 10
TSapphire SG-925B - 11
TSapphire SG-925B - 12
TSapphire SG-925B - 13
TSapphire SG-925B - 14
TSapphire SG-925B - 15
Sapphire - Zdjęcia produktu

SG-925B (Sapphire)

Rowery treningowe Sapphire 7 kg / 38 kg / elektromagnetyczny / 150 kg
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu Sapphire

Oto nowość w naszej ofercie! prezentujemy Państwu innowacyjny rower elektromagnetyczny SG-925B JETTA - wysokiej jakości sprzęt treningowy do domowego korzystania. To towar producenta Sapphire, uwielbianego producenta sprzętu fitness. Model JETTA charakteryzuje się niezwykłą solidnością wykonania i użyciem najnowszych technologii, a wszystko to po to, by zapewnić Państwu najwyższej jakości sprzęt treningowy!

Rowerek treningowy SG-925B JETTA wyposażony został w elektromagnetyczny system oporu i koło zamachowe o wadze 7 kg. Pozwoli to na przeprowadzenie płynnego i efektywnego treningu. W rączkach rowerka znajdują się sensory pomiaru pulsu, która współpracują z komputerem i umożliwiają przeprowadzenie treningu kardio.

Warto zaznaczyć, iż komputer rowerka obsługuje gratisową aplikację iConsole+, dzięki której przed jego użytkownikiem otwierają się zupełnie nowe możliwości treningowe! Aplikacja ta pozwala na komunikację komputera z urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth 3.0 (kompatybilność z systemami iOS oraz Android), a co za tym idzie dostęp do licznych programów treningowych i możliwość tworzenia własnych tras w oparciu o mapy Google. Rower JETTA posiada także port USB, który pozwala na ładowanie baterii smartfona lub tabletu.

Dużą wagę przyłożono do ciekawego, energicznego designu rowerka. Mocna budowa i najkorzystniejsze materiały sprawią, że rowerek marki Sapphire sprosta nawet najistotniej dynamicznym treningom. Dla rozszerzenia komfortu wykorzystywania rowerek posiada kółka transportowe, które pozwolą w nieskomplikowany sposób przemieścić sprzęt po skończonym treningu. Przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami stabilizującymi dają pewne oparcie dla stóp, a dostosowywane siodełko pozwoli dostosować rowerek do indywidualnych potrzeb.

Pamiętajmy, regularny wysiłek fizyczny to klucz do szczupłej sylwetki, dobrej kondycji oraz samopoczucia, dlatego warto zacząć ćwiczyć z elektromagnetycznym rowerem treningowym JETTA już dziś!


Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

System hamowania

Elektromagnetyczny

Waga urządzenia

38 kg

Waga koła zamachowego

7 kg

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje