TActivLab Night Protein + ZMA 1000g - 1
ActivLab - Zdjęcia produktu

Night Protein + ZMA 1000g (ActivLab)

Odżywki białkowe ActivLab

76.00

Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.08.2017: w magazynie

Opis produktu ActivLab

Dlaczego warto wybrać odżywkę ActivLab Night Protein + ZMA?
  • Wysokobiałowa odżywka na noc.
  • Kompleks białek o różnorodnym czasie wchłaniania.
  • Wzbogacona formułą ZMA.
  • Aspartame FREE.

Opis szczegółowy odżywki ActivLab Night Protein + ZMA:

Jedyne w swym typu połączenie odżywki wysokobiałkowej na noc z ZMA. Night Protein + ZMA posiada kompozycję WPC i kazeinianu wapnia, czyli białek o zróżnicowanym stopniu prędkości trawienia i wchłaniania, tym samym produkt umożliwia ciągłe dostarczanie aminokwasów w przedłużonym czasie, stanowczo podczas snu. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Witamina B6 i magnez przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk pomaga w dobrej syntezie białka i utrzymaniu dobrego testosteronu we krwi. Produkt rekomendowany zarówno do regeneracji organizmu, jak i budowy tkanki mięśniowej.

Wartości odżywcze:

ActivLab Night Protein + ZMA 1000g

elementy:

Night Protein Blend (koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia), aromaty, węglan magnezu, regulator kwasowości - kwas cytrynowy bezwodny, substancja zagęszczająca - E466, barwniki: E 124 (smak jogurt-wiśnia), E 150 c (smak czekolada, czekolada z miętą, orzech), E 171(smak waniliowy), substancje słodzące: E950 i E955, bisglicynian cynku, chlorowodorek pirydoksyny.

Zalecane dawkowanie:

30 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody.

informacje o producencie:

ActivLab buduje linię odżywek i suplementów diety dla sportowców i osób dynamicznych, kieruje się także w stronę osób pragnących poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę i witalność. Pokaźna gama obejmuje także produkty wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, rozszerzające siłę i przyrost masy mięśniowej. Asortyment uzupełniają środki energetyzujące, witaminy i minerały... Produkty Activlab to gwarancja i skuteczność, to zaangażowanie ze strony naukowców, to współpraca z zespołem wybitnych specjalistów.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

Night Protein + ZMA 1000g (ArsVit -Odżywki i witaminy)
76.00zł ArsVit -Odżywki i witaminy
  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje