Tturbo ripper 200cap marki Scitec - 1
Scitec - Zdjęcia produktu

Turbo ripper 200cap (Scitec)

Spalacze tłuszczu Scitec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Scitec

wielkie DAWKI: KOFEINY - O PRZEDŁUŻONYM UWALNIANIU, ACETYLO L-KARNITYNY, ZIELONEJ HERBATY, SYNEFRYNY I niemało INNYCH komponentów!

TURBO RIPPER dostarczy Ci mnóstwo komponentów w sporych dawkach, których chętnie stosujesz! Formuła gromadzi L-karnitynę i acetylo-L-karnitynę (ALC) w znacznych dawkach, dlatego prawdopodobnie nie będziesz zmuszon(a)y do zażywania je z innego źródła! Oprócz tego nie musisz szukać źródła takich komponentów jak katechiny ekstraktu z zielonej herbaty, tyrozyna - która jest prekursorem wielu ważnych hormonów i neuroprzekaźników - i ekstraktu z gorzkiej pomarańczy standaryzowany na synefrynie.

Ponad to TURBO RIPPER dostarcza dużą dawkę tj. 100mg kofeiny NEWCAFF™ pochodzącą z przeróżnych źródeł. Kofeinę NEWCAFF™ charakteryzuje przedłużone uwalnianie. NEWCAFF™ to nowy system dostarczania kofeiny, dzięki czemu kofeina zawarta w produkcie jest uwalniana poprzez 4 godziny!

Sposób zastosowania:

Zaleca się używania max. 2 kapsułki dziennie (zaleca się rozpoczęcie stosowania od 1 kapsułki 1-2 razy dziennie w celu oceny tolerancji organizmu). Stosować w cyklach 8-12 tygodniowych z min. 2 tygodniową przerwą. W czasie wykorzystywania towaru należy unikać spożywania innych stymulantów. Porcja dzienna (2 kapsułki) zawiera 100 mg kofeiny. Artykuł można jednoczyć jedynie z niestymulującymi "spalaczami" tkanki tłuszczowej. Artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje