TSCITEC RESTYLE 60 KAP SPALACZ - 1
Scitec - Zdjęcia produktu

RESTYLE 60 KAP SPALACZ (Scitec)

Spalacze tłuszczu Scitec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Scitec

RESTYLE

Kontrola apetytu, a także masy ciała

OPIS produktu:

Jeśli chcesz osiągnąć ulepszoną formę powinieneś zmienić swoje życie – swoje nawyki żywieniowe oraz stopień intensywności fizycznej. Kiedy już to zrobisz sugerujemy żebyś także stosował naszą formułę ReStyle!

To 12-to składnikowy produkt, który działa pobudzająco i pomaga kontrolować głód, a także wagę ciała. Dostarcza Kofeinę pochodzącą z 2 źródeł (czysta Kofeina i z Guarany), Synefrynę z Citrus Aurantium, Kwas Hydroksycytrynowy (HCA) z Garcyni Kambodżańskiej, Galusan Epigallokatechiny (EGCG) z Zielonej Herbaty. ReStyle może przyczyniać się do pomocy w kontroli wagi ciała, poziomu tkanki tłuszczowej, a także uczucia głodu. Zawiera Chrom, który przyczynia się do normalnego metabolizmu makroskładników pokarmowych oraz utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi*.

*Te stwierdzenia pozostały dowiedzione naukowo i autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority)

SPOSÓB użycia

Zaleca się spożywanie jednej porcji artykułu (2 kapsułki) dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

informacje alergiczne

wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, soję, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki.

Uwaga!

artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety. Towar zawierający kofeinę (113 mg w jednej porcji). Nie zaleca się używania artykułu przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie należy stosować towaru w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki albo poniżej 21 roku życia. Przed rozpoczęciem używania należy skonsultować się z lekarzem! PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI! NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA.

Opakowania

60 kapsułek– 30 porcji

składniki

Substancja przeciwzbrylająca (Wodorofosforan dipotasu, Wodorofosforan disodu, Stearynian magnezu), L-Tyrozyna, ekstrakt z (owoców) Citrus aurantium 10:1, Żelatyna wołowa, ekstrakt z (owoców) Garcinia cambogia 20:1, L-winian L-karnityny, ekstrakt z (liści) Camellia sinensis 8:1, Sprzężony kwas linolowy (CLA), ekstrakt z (nasion) Paullinia cupana 3-4:1, Kofeina bezwodna, Kwas alfa liponowy, Ekstrakt z owoców Capsicum frutescens 10:1, barwniki (Dwutlenek tytanu, Czerwony tlenek żelaza, Czerwień allura AC**), Pikolinian chromu

**Może posiadać zgubny wpływ na aktywność oraz skupienie uwagi u dzieci!

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje