Trestyle 120 kap spalacz marki Scitec - 1
Scitec - Zdjęcia produktu

Restyle 120 kap spalacz (Scitec)

Spalacze tłuszczu Scitec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Scitec

RESTYLE

Kontrola apetytu i masy ciała

OPIS towaru:

Jeśli chcesz osiągnąć udoskonaloną formę powinieneś zmienić swoje życie – swoje nawyki żywieniowe, a także stopień aktywności fizycznej. Kiedy już to zrobisz sugerujemy żebyś także stosował naszą formułę ReStyle!

To 12-to składnikowy artykuł, który działa pobudzająco i pomaga kontrolować głód i wagę ciała. Dostarcza Kofeinę pochodzącą z 2 źródeł (czysta Kofeina i z Guarany), Synefrynę z Citrus Aurantium, Kwas Hydroksycytrynowy (HCA) z Garcyni Kambodżańskiej, Galusan Epigallokatechiny (EGCG) z Zielonej Herbaty. ReStyle może przyczyniać się do pomocy w kontroli wagi ciała, poziomu tkanki tłuszczowej i uczucia głodu. Zawiera Chrom, który przyczynia się do normalnego metabolizmu makroskładników pokarmowych i utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi*.

*Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority)

SPOSÓB wykorzystania

Zaleca się spożywanie jednej porcji towaru (2 kapsułki) dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

informacje alergiczne

wykonano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, soję, gluten, orzechy, ryby, a także skorupiaki.

Uwaga!

artykuł nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Artykuł zawierający kofeinę (113 mg w jednej porcji). Nie zaleca się wykorzystywania towaru przez dzieci, kobiety w ciąży, a także karmiące piersią. Nie należy stosować artykułu w sytuacji jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 21 roku życia. Przed rozpoczęciem wykorzystywania należy skonsultować się z lekarzem! PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI! NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA.

Opakowania

120 kapsułek– 60 porcji

składniki

Substancja przeciwzbrylająca (Wodorofosforan dipotasu, Wodorofosforan disodu, Stearynian magnezu), L-Tyrozyna, ekstrakt z (owoców) Citrus aurantium 10:1, Żelatyna wołowa, ekstrakt z (owoców) Garcinia cambogia 20:1, L-winian L-karnityny, ekstrakt z (liści) Camellia sinensis 8:1, Sprzężony kwas linolowy (CLA), ekstrakt z (nasion) Paullinia cupana 3-4:1, Kofeina bezwodna, Kwas alfa liponowy, Ekstrakt z owoców Capsicum frutescens 10:1, barwniki (Dwutlenek tytanu, Czerwony tlenek żelaza, Czerwień allura AC**), Pikolinian chromu

**Może posiadać krzywdzący wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci!

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje