TOstroVit Green Coffee - (90 tab), BA80-7704F - 1
OstroVit - Zdjęcia produktu

Green Coffee - (90 tab), BA80-7704F (OstroVit)

Spalacze tłuszczu OstroVit
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu OstroVit

Dlaczego warto wybrać OstroVit Green Coffee?
  • Wspomaga odchudzanie.
  • zniża łaknienie.
  • Dodaje energii.
  • Wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu cholesterolu.
  • Przyśpiesza przemianę materii.
  • Wspomaga redukcje cellulitu.

Opis detalowy OstroVit Green Coffee:

OstroVit to polska marka kojarząca się z dynamiką i siłą. OstroVit to nie tylko aktywnie rozwijająca się producent, ale też marka proponująca wysokiej jakości suplementy i odżywki wspomagające Twoje fizyczne zmagania. OstroVit stoi znakiem jakości przypieczętowanym najkorzystniejszą możliwą ceną.

Suplement diety OstroVit Green Coffee mieści w swym składzie najwyższej jakości ekstrakt z ziaren zielonej kawy. Każda tabletka posiada 500 mg czystego ekstraktu. Esencja uzyskiwana z zielonej kawy silnie i sprawnie wspomaga odchudzanie. Przyczynia się temu wysoka zawartości kwasu chlorogenowego, ograniczającego wchłanianie cukrów z przewodu pokarmowego. OstroVit Green Coffee wpływa na spowolnianie wydzielania glukozy do krwi po posiłku, a także powiększa wrażliwość tkanek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, a także przeciwgrzybiczne. Esencję uzuskiwaną z zielonej kawy charakteryzuje wysoka zawartość kofeiny, co wpływa pobudzająco i stymulująco na organizm.

Wartości odżywcze:

Suplement diety - OstroVit Green Coffee

Zalecane dawkowanie:

Stosować 1 porcję dziennie.

W dni treningowe stosować porcję przed treningiem.

W dni nietreningowe jedną porcję przed obiadem.

elementy:

Ekstrakt z zielonej kawy, substancje wypełniające: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

informacje o producencie:

OstroVit to polska producent kojarząca się z dynamiką i siłą. OstroVit to nie tylko aktywnie rozwijająca się marka, lecz też firma proponująca suplementy i odżywki wspomagające Twoje fizyczne zmagania. OstroVit to także propozycje urozmaicające dietetyczny fason życia. I to nie tylko osób dynamicznych sportowo, lecz także entuzjastów zdrowego odżywiania. OstroVit stoi znakiem jakości przypieczętowanym najkorzystniejszą realną ceną.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje