TOlimp  l-carnitine 3000 extreme shot - ampułka 25ml - 1
Olimp - Zdjęcia produktu

L-carnitine 3000 extreme shot - ampułka 25ml (Olimp)

Spalacze tłuszczu Olimp

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Olimp

Odchudzanie wkracza w nową fazę!

MEGA DAWKA 3000 mg L-KARNITYNY W AMPUŁCE!
idealnA PRZYSWAJALNOŚĆ!
SUPER szybkiE DZIAŁANIE!

Preparat uzupełniający dietę w L-karnitynę, zawierający największą na polskim rynku dawkę 3000 mg L-karnityny w ampułce, usztywnioną dodatkiem witaminy B6.
W preparacie zastosowano pionierską formułę Liquid Technology w celu maksymalizacji tempa i sprawności przyswajania zawartych w preparacie elementów dynamicznych.

A wszystko to w ergonomicznej ampułce 25 ml, gwarantującej nieszablonową wygodę użycia i możliwość użycia w dowolnym momencie.

Jak działa L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, co znacznie podciąga zdolności wysiłkowe organizmu. Sprawne utlenianie wolnych kwasów tłuszczowych zagwarantuje, że nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, powiększając tym samym pojemność tkanki tłuszczowej. Dodatek witaminy B6, która wchodzi w skład wielu enzymów biorących udział w przemianach metabolicznych, jak ponadto bezpośrednio uczestniczy w przemianach węglowodanów (tworzenie i rozkład glikogenu mięśniowego) i tłuszczów, dodatkowo nasilając pozyskiwanie energii. Witamina B6 jest konieczna w produkcji hemoglobiny i poprzez udział w tworzeniu przeciwciał podciąga oporność immunologiczną organizmu.

Jakie są zalety L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?

L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ proponuje największą na polskim rynku dawkę L-karnityny przystępną w ampułce. Efekt działania samej L-karnityny został na dodatek umocniony dodatkiem witaminy B6, wykazującej synergizm działania z L-karnityną w procesach pozyskiwania energii, w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Prędkość wchłaniania nieszablonowej kompozycji elementów preparatu pozostała podniesiona poprzez użycie technologii płynnej Liquid Technology. Pozwala na to błyskawiczną absorpcję L-karnityny i witaminy B6 do krwiobiegu, bez opóźnienia charakterystycznego dla tabletek czy kapsułek. L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™ poraża nie tylko swą produktywnością działania,na dodatek nieszablonowymi smakami wiśni i pomarańczy.

funkcjonalna ampułka zagwarantuje maksymalną wygodę wykorzystania:
- forma prosta do spożycia w dowolnym momencie
- bez konieczności spożywania wielu kapsułek czy tabletek
- można stosować w dowolnym momencie.
- nietrudne przenoszenie i transport

Dla kogo jest asygnowany L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT™?

Preparat przeznaczony dla osób redukujących tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest w dodatku rekomendowany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w L-karnitynę. W szczególności rekomendowany osobom, które nie chcą lub nie mogą spożywać szerokiej ilości kapsułek lub tabletek.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje