TBiotech usa  super fat burner 120tab (5999076206094) - 1
BioTech USA - Zdjęcia produktu

Super fat burner 120tab (BioTech USA)

Spalacze tłuszczu BioTech USA
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.09.2017: w magazynie

Opis produktu BioTech USA

Jakie są mocne strony odżywki BioTech USA Super Fat Burner?
  • Przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Hamuje powstanie tłuszczu z węglowodanów i białek.
  • Pobudza metabolizm tłuszczu, broniąć równocześnie białka.

dane o produkcie BioTech USA Super Fat Burner:

Super Fat Burner został wytwarzany z myślą o sportowcach wyczynowych oraz ludziach, którzy z licznych przyczyn kontrolować muszą wagę ciała. Suplement BioTech USA Super Fat Burner jest asygnowany do wspomagania w trakcie redukcji we wszelkich dyscyplinach sportu, a także w rekreacji ruchowej. Przyczynia się do korzystnego metabolizmu lipidów (tłuszczów) i homocysteiny, a także utrzymania dobrej funkcji wątroby. Co więcej, chrom przyczynia się do utrzymania normalnych poziomów glukozy we krwi i metabolizmu makroelementów. Jest to kompleksowy zbilansowany pakiet spalaczy tłuszczu o potwierdzonej sprawności, łączący substancje bioaktywne, które współdziałając ze sobą rozszerzają zasadniczo udział tłuszczów w przemianach energetycznych ustroju. W skład wchodzą: L-karnityna, czynniki lipotropowe, nienasycone kwasy tłuszczowe i żelazo. Suplementacja wymienionych substancji prowadzi do szybkiej i istotnej redukcji poziomu tkanki tłuszczowej.

Wartości odżywcze:

BioTech USA Super Fat Burner

elementy:

bulking agents (hydroxypropyl methyl cellulose, microcrystalline cellulose), lecithin, CLA (conjugated linoleic acid), chitosan, Garcinia cambogia extract (fruit), anti-caking agents (magnesium stearate, silicon dioxide), green tea extract (Camellia sinensis leaves), L-tyrosine, L-methionine, L-carnitine L-tartrate, L-carnitine, L-carnitine hydrochloride, zinc oxide,L-lysine, colour (titanium dioxide), chromium picolinate, biotin

użycie:

Przeznaczenie: dla osób dorosłych, ćwiczących rekreacyjnie i sportowców, dążących do rozwoju masy mięśniowej i wykonujących nad wyraz wytężony albo długookresowy wysiłek fizyczny prowadzący do zmęczenia mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

Zalecane dawkowanie:

Zalecany sposób spożycia: Spożywać Super Fat Burner 30 minut przed snem. Poniżej 79 kg: 3 tabletki, powyżej 79 kg: 4

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Produkt niewskazany dla pań w ciąży i karmiących.

Kategoria

Producent

Kod EAN

5999076206094

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje