TOne Fitness W7208 - 1
TOne Fitness W7208 - 2
One Fitness - Zdjęcia produktu

W7208 (One Fitness)

Rowery treningowe One Fitness 12 kg / mechaniczny / 100 kg
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu One Fitness

W7207 One Fitness to rower mechaniczny, który najistotniej wymagających użytkowników. Jego atrakcyjny wygląd i potężne wykonanie dają gwarancję bezusterkowości i trwałości.
W7207 One Fitness to wytrzymały sprzęt do wykorzystywania domowego. Rower został zbudowany z sprawdzonych tworzyw. Stalowa, malowana proszkowo rama nie tylko prawidłowo wygląda,na ogół zezwala na aktywny trening. Plastikowe części maskujące mechanizm oporowy rowerka gwarantują komfort używania, prosto też utrzymać je w czystości.
Rower został wyposażony w płynną regulację obciążenia. Niezależnie od poziomu zmęczenia i zaangażowania wkładanego w trening regulator oporu pozostaje za każdym razem pod ręką. Pozwala to na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń.
Urządzenie ma trwałe pedały z dostosowywanymi paskami. Mocne i przeciwpoślizgowe tworzywo nienaturalne, z którego pozostały wykonane, gwarantuje pewne podparcie dla stóp. Jego cechy przekładają się bezpośrednio na produktywność ćwiczeń, a tym samym na tempo spalania kalorii i zbędnej tkanki tłuszczowej.
Atutem roweru jest ponadto jego poręczne siodełko, które w połączeniu z instynktownym mechanizmem regulacji wysokości, pozwala przyjąć pozycję dopasowaną do jednostkowych preferencji. Dzięki tym cechom użytkownik nie jest narażony na dyskomfort i może skoncentrować się wyłączeni na treningu.
Rower W7207 One Fitness pozostał wyposażony w praktyczny komputer, który zlicza najważniejsze atrybuty. Poczynając od czasu, przez dystans, prędkość i kalorie, kończąc na pulsie, pozwala on kontrolować każdy widoczny składnik treningu.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:

Biały:

Niebieski:

Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

100 kg

System hamowania

Mechaniczny

Waga urządzenia

12 kg

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje