Promocja!
THop-Sport HS-090H - 1
THop-Sport HS-090H - 2
THop-Sport HS-090H - 3
THop-Sport HS-090H - 4
THop-Sport HS-090H - 5
THop-Sport HS-090H - 6
THop-Sport HS-090H - 7
THop-Sport HS-090H - 8
THop-Sport HS-090H - 9
THop-Sport HS-090H - 10
THop-Sport HS-090H - 11
THop-Sport HS-090H - 12
THop-Sport HS-090H - 13
THop-Sport HS-090H - 14
THop-Sport HS-090H - 15
Hop-Sport - Zdjęcia produktu

HS-090H (Hop-Sport)

Rowery treningowe Hop-Sport 8 kg / 35 kg / elektromagnetyczny / 150 kg

Cena od: 1,398.00

1,448.00zł

Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 17.08.2017: w magazynie

Opis produktu Hop-Sport

pokaźne, 8-kilogramowe koło zamachowe daje gwarancję, iż trening na tej maszynie nie obciąża kolan, jest kompletnie płynny i bezpieczny, a do tego niewiarygodnie... Cichy. Możesz jeździć nawet w nocy bez obaw, iż zbudzisz mieszkańców domu.

żeby wysiłek był maksymalnie wymagający a przy tym przyjemny uruchom aplikację iConsole+. Wybierz dowolną trasę na mapie świata i zobacz ją na ekranie tabletu, telefonu albo telewizora w formie widoków Street View lub hybrydowych. By apilkacja mogłą odczytać parametry i wyniki treningu konieczne jest łączenie urządzenia przenośnego z komputerem Rowera Apollo HS-090H przy pomocy Bluerooth. Utwórz swój profil w aplikacji i dziel się swoimi wynikami w mediach społecznościowych. Aplikacja zapisuje Twoje treningi, dziięki czemu masz możliwość monitorowania swoich osiągnięć.

Rozwijaj się - zwiększaj obciążenie przez ustawienie trasy w terenie górzystym. Zawsze zespoisz je do siebie, tak iż po wielu miesiącach i nabraniu formy będziesz wylewać siódme poty w trakcie jazdy. Maszyna HS-090H Apollo nie wymaga modyfikacji obciążenia w trakcie treningu, ponieważ aplikacja iConsole+ automatycznie reguluje opór treningu na podstawie zadanych parametrów

To nuda zabija motywację do systematycznej energiczności, dlatego ważne jest, by treningi były ciekawe i nie powtarzały się. Na szczęście z modelem HS-090R Apollo nuda Cię nie dopadnie! Możesz np. Wybrać program Watt, w którym dowiesz się, jaki wysiłek musisz włożyć w jazdę, aby wytworzyć określoną liczba energii. Z kolei w programie celowym będziesz ustanawiać nowe rekordy, walczyć ze swymi słabościami, a w efekcie podniesiesz sobie poprzeczkę tak wysoko, że nie uwierzysz, jak daleką drogę udało Ci się przejść! niebanalny jest tryb HRC, sterowany pracą serca. Poprzez całą jazdę obciążenie będzie regulowane tak, żeby Twój puls był jak najmocniej trafny.

Tętno to zbadasz dzięki czułym sensorom dotykowym umieszczonym w kierownicy. Niezbędnie je kontroluj, bo optymalny puls to kluczowy element przyspieszający dojście do celu, jakikolwiek żeby nie był. Czy chodzi Ci o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy także wzmocnienie wytrzymałości - zawsze słuszne tętno pomaga w osiągnięciu efektów jeszcze szybciej! Jak szybko? Zrób test recovery albo zmierz poziom tkanki tłuszczowej i dowiedz się tego od razu po treningu!

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:

iConsole+:

rekomendowane aplikacje kompatybilne z iConsole+:

Kolor grafitowy

Kolor metaliczny


Kategoria

Producent

Maksymalna waga użytkownika

150 kg

System hamowania

Elektromagnetyczny

Waga urządzenia

35 kg

Waga koła zamachowego

8 kg

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

HS-090H (SportowyRaj.pl)
1398.00zł SportowyRaj.pl
HS-090H (TopSlim)
1448.00zł TopSlim
HS-090H (TopSlim)
1448.00zł TopSlim
  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje