TTREC L-GLUTAMINE XTREME 100kaps GLUTAMINA, 0F73-853D7 - 1
Trec - Zdjęcia produktu

L-GLUTAMINE XTREME 100kaps GLUTAMINA, 0F73-853D7 (Trec)

Pozostałe odżywki dla sportowców Trec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Trec


L-GLUTAMINA EXTREME 100 kapsułek/1550mg.OPIS produktu:

L-GLUTAMINE EXTREME to lepsza formuła jednego z najpopularniejszych preparatów aminokwasowych wykorzystywanych w kulturystyce i innych sportach wyczynowych jakim jest Glutamina.

Glutamina jest najważniejszym aminokwasem formującym nasze mięśnie. Przy każdym dynamicznym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśniowe, powodując utratę tkanki mięśniowej. Zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu (glutamina hamuje m.in. Produkcję enzymów niszczących białka), przyśpieszając w ten sposób regenerację powysiłkową, co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych.

L-GLUTAMINE EXTREME jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L-glutaminy z jej bardziej zrównoważoną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).

spomiędzy wielu form glutaminy to właśnie NAG jest najlepiej i najszybciej wchłanianą jej postacią. Powoduje to jeszcze szybszą wolumizację i regenerację komórek. Tempo syntezy białek jest istotnie ważne w okresach około treningowych, kiedy priorytetem jest jak natychmiastowe zadziałanie preparatu i tu właśnie swoja rolę wspaniale spełnia N-acetyl L-glutaminy. W okresach kiedy zależy nam wolniejszym ale równomiernym wchłanianiu preparatu, np.:w trakcie dłuższych godzin pojawiającego się katabolizmu wysiłkowego, to właśnie L-glutamina gwarantuje mięśniom antykataboliczną ochronę.

L-glutamina marki Trec Nutrition stworzona przez japońskie laboratorium Kyowa. Towar ten znamionuje się najwyższą czystością, a także minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność do organizmu. Preparat jest śnieżnobiałym proszkiem o niezwykle dobrej rozpuszczalności.

DAWKOWANIE:

W dni treningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: rano 2 kaps., bezpośrednio po treningu od 3-5 kapsułek, i 2 kapsułki przed snem.
W dni nietreningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: 3 razy dziennie po 2-3 kaps. Co 6 godz.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów w przyroście masy i siły mięśniowej preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z kreatyną i aminokwasami rozgałęzionymi BCAA.


Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje