TSportop E2000 - 1
Sportop - Zdjęcia produktu

E2000 (Sportop)

Orbitreki Sportop 70 kg
Ocena: suma recenzji i opinii: 5 (ocen: 15)

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu Sportop

Orbitrek Sportop E2000 to wspaniałe rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na poprawieniu kondycji fizycznej oraz pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jak i tych, którym zależy na ogół na podtrzymaniu prawidłowej kondycji i zdrowia bez wychodzenia z domu.

Masywne koło zamachowe o wadze 18 kg zagwarantuje niezwykłą płynność i komfort wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej skuteczny. Użyty przez producenta elektromagnetyczny system hamowania gwarantuje cichą pracę urządzenia - możesz ćwiczyć o każdej porze dnia bez obaw, iż przeszkodzisz innym domownikom.Wykorzystując możliwość regulacji pionowej oraz trzystopniowej poziomej długości kroku, każdy użytkownik może przypasować urządzenie do swoich potrzeb.

Regulacja obciążenia przebiega łatwo i intuicyjnie przy pomocy progresywnego monitora. Na dodatek producent zadbał o jak największe urozmaicenie ćwiczeń wyposażając ten orbitrek w 19 programów treningowych, dzięki którym problem z motywacją przestanie istnieć. Na ekranie monitora wyświetlają się najważniejsze funkcje treningowe takie jak: czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans oraz puls (mierzony przez sensory dotykowe umieszczone w rękojeściach orbitreka).

Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:
dopełniające dane:

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Waga urządzenia

70 kg

Cena

2,199.00zł

Opinia użytkowników

5 na 5 (opinii: 15)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje