Promocja -9%!
THMS H9201 - 1
THMS H9201 - 2
THMS H9201 - 3
THMS H9201 - 4
THMS H9201 - 5
THMS H9201 - 6
THMS H9201 - 7
THMS H9201 - 8
THMS H9201 - 9
THMS H9201 - 10
THMS H9201 - 11
THMS H9201 - 12
THMS H9201 - 13
THMS H9201 - 14
THMS H9201 - 15
HMS - Zdjęcia produktu

H9201 (HMS)

Orbitreki HMS 6 kg / 45 kg / magnetyczny / 100 kg
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii: 4.9 (ocen: 7)

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu HMS

HMS Orbitrek Magnetyczny Koło 6,5kg regulowany Estetycznie wytworzony orbitrek magnetyczny H9201 producenta HMS posiada 8-stopniową manualną regulację oporu, komfortowe platformy przeciwpoślizgowe i czytelny wyświetlacz.

Wysokiej jakości sprzęt jest praktyczny, praktyczny i prosty w obsłudze. Orbitrek to potoczna nazwa urządzenia, jakim jest trenażer eliptyczny. Jest to maszyna łącząca w sobie ruchy steppera, bieżni mechanicznej i rowerku treningowego.

Jest to urządzenie, na którym mogą z powodzeniem ćwiczyć osoby starsze, jak i otyłe, ponieważ nie obciąża on stawów, jest bezpieczny w użyciu i pozwala ćwiczyć całe ciało, angażując tym samym wszystkie pokaźniejsze partie mięśniowe.

Urządzenie to w pokaźnym stopniu przyczynia się do poprawy pracy układu oddechowego i krążeniowego. Jest wydajne w walce ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Mnóstwo osób ceni sobie to urządzenie przeważnie ze względu na fakt, iż ćwiczenia można wykonywać w domu, zapewniając sobie tym samym niezwykły komfort i relaks.

Wskazówki:podczas treningu z zastosowaniem orbitreka wyróznione jest mierzenie tętna,przed rozpoczęciem właściwych ćwiczeń na orbitreku, nie wolno zapominać o rozgrzewce,aby ćwiczenia na orbitreku przyniosły widoczny skutek, należy używać go minimum trzy raz w ciągu tygodnia,przy ćwiczeniach na orbitreku ważna jest właściwa sylwetka: dłonie na uchwytach, wyprostowane plecy, stopy płasko na pedałach, wciągnięty brzuch,jeśli w trakcie ćwiczeń opieramy ręce na ramionach orbitreka, powiększamy wysiłek fizyczny, jeśli je odrywamy - energiczniej pracują mięśnie brzucha.

informacje technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;wytworzony z najkorzystniejszych tworzyw;zrównoważona budowa;opór: magnetyczny;obciążenie: 8 stopni;koło zamachowe: 6.5 kg;wyświetlacz: czas, dystans, prędkość, spalane kalorie, scan, puls;pomiar pulsu: sensory dotykowe;maksymalna waga użytkownika: 100 kg;waga towaru: 26,5 kg; rozmiary produktu po rozłożeniu:długość: 115 cm;szerokość: 58 cm;wysokość: 158 cm.Jak ćwiczyć na orbitreku HMS, H9201? Cały trening na orbitreku składa się z trzech podstawowych części: rozgrzewki, ćwiczeń właściwych i ćwiczeń odprężających.

Rozgrzewka jest bardzo ważnym elementem ćwiczeń na orbitreku. Poprawia krążenie krwi, rozciąga mięśnie przed ćwiczeniami i uniemożliwia urazom, kontuzjom oraz skurczom. Przed wejściem na rowerek eliptyczny warto wykonać kilka ćwiczeń rozciągających.

W czasie jazdy na orbitreku pracujesz nad mięśniami ud, brzucha oraz ramion. Podczas rozgrzewki przed właściwym treningiem na orbitreku ćwicz z niepokaźnym oporem. Cała faza rozgrzewki powinna trwać około 10 minut.

W fazie ćwiczeń właściwych na orbitreku należy zintensyfikować wysiłek fizyczny. Opór pedałów orbitreka należy ustawić tak,w trakcie całego treningu móc utrzymać stałą prędkość. Faza ćwiczeń właściwych na orbitreku powinna potrwać około 10-15 minut.

Jeśli wcześniej poczujesz zmęczenie, zwolnij tempo i nie nadwyrężaj ciała. Jeśli będziesz ćwiczyć na orbitreku regularnie, możesz co tydzień dodawać sobie po kilka minut. Pamiętaj, żeby cały czas kontrolować tętno.

podczas ostatniego etapu ćwiczeń staraj się stopniowo uspokoić rytm serca i pozwól mięśniom stopniowo ochłonąć. Poświęć na to około 5 minut, zwalniając tempo ćwiczeń na orbitreku. Ćwicz z minimalnym obciążeniem.

Jeśli pragniesz uzyskać prędkie i widoczne efekty ćwiczeń na orbitreku, trenuj co najmniej trzy razy w tygodniu. Ćwiczenia na orbitreku to wspaniały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki....

Informacje i specyfikacja:

Kategoria

Producent

HMS

Maksymalna waga użytkownika

100 kg

System hamowania

Magnetyczny

Waga urządzenia

45 kg

Waga koła zamachowego

6 kg

Przecena

679.00zł (przecena z 745.00zł)

Opinia użytkowników

4.9 na 5 (opinii: 7)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje