Sportop E2000 - 1
Sportop E2000 - Zdjęcia produktu

E2000 (Sportop)

Orbitreki Sportop 70 kg
Ocena: suma recenzji i opinii: 5 (ocen: 15)

Dostepność na dzień 20.11.2017: w magazynie

Opis produktu Sportop

Orbitrek Sportop E2000 to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na poprawieniu kondycji fizycznej, a także pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jak i tych, którym zależy głównie na podtrzymaniu korzystnej kondycji i zdrowia bez wychodzenia z domu.

Masywne koło zamachowe o wadze 18 kg zapewnia niezwykłą płynność i komfort realizowanych ćwiczeń, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Wykorzystany poprzez producenta elektromagnetyczny system hamowania gwarantuje cichą pracę urządzenia - możesz ćwiczyć o każdej porze dnia bez obaw, iż przeszkodzisz innym domownikom.Wykorzystując możliwość regulacji pionowej oraz trzystopniowej poziomej długości kroku, każdy użytkownik może przypasować urządzenie do swych potrzeb.

Regulacja obciążenia przebiega łatwo i intuicyjnie za pomocą progresywnego monitora. Ponadto marka zadbał o jak największe urozmaicenie ćwiczeń wyposażając ten orbitrek w 19 programów treningowych, dzięki którym problem z motywacją przestanie istnieć. Na ekranie monitora wyświetlają się najważniejsze funkcje treningowe takie jak: czas, szybkość, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans i puls (mierzony poprzez sensory dotykowe umieszczone w rękojeściach orbitreka).

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:
uzupełniające dane:

Informacje i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Waga urządzenia

70 kg

Cena

2,199.00zł

Opinia użytkowników

5 na 5 (opinii: 15)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje