HMS H9201 - 1
HMS H9201 - 2
HMS H9201 - 3
HMS H9201 - 4
HMS H9201 - 5
HMS H9201 - 6
HMS H9201 - 7
HMS H9201 - 8
HMS H9201 - 9
HMS H9201 - 10
HMS H9201 - 11
HMS H9201 - 12
HMS H9201 - 13
HMS H9201 - 14
HMS H9201 - 15
HMS H9201 - Zdjęcia produktu

H9201 (HMS)

Orbitreki HMS 6 kg / 45 kg / magnetyczny / 100 kg

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii: 4.9 (ocen: 3)

Opis produktu HMS

HMS Orbitrek Magnetyczny Koło 6,5kg regulowany Estetycznie wykonany orbitrek magnetyczny H9201 firmy HMS posiada 8-stopniową manualną regulację oporu, komfortowe platformy antypoślizgowe i czytelny wyświetlacz.

Wysokiej jakości sprzęt jest praktyczny, praktyczny i prosty w obsłudze. Orbitrek to potoczna nazwa urządzenia, jakim jest trenażer eliptyczny. Jest to maszyna łącząca w sobie ruchy steppera, bieżni mechanicznej, a także rowerku treningowego.

Jest to urządzenie, na którym mogą z powodzeniem ćwiczyć osoby starsze, jak i otyłe, ponieważ nie obciąża on stawów, jest bezpieczny w użyciu i pozwala ćwiczyć całe ciało, angażując tym samym wszystkie większe partie mięśniowe.

Urządzenie to w wielkim stopniu przyczynia się do poprawy pracy układu oddechowego, a także krążeniowego. Jest produktywne w walce ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Mnóstwo osób ceni sobie to urządzenie przeważnie ze względu na fakt, iż ćwiczenia można wykonywać w domu, gwarantując sobie tym samym niezwykły komfort, a także relaks.

Wskazówki:podczas treningu z wykorzystaniem orbitreka wyznaczone jest mierzenie tętna,przed rozpoczęciem właściwych ćwiczeń na orbitreku, nie wolno zapominać o rozgrzewce,aby ćwiczenia na orbitreku przyniosły widoczny skutek, należy używać go minimum trzy raz w ciągu tygodnia,przy ćwiczeniach na orbitreku ważna jest właściwa sylwetka: dłonie na uchwytach, wyprostowane plecy, stopy płasko na pedałach, wciągnięty brzuch,jeśli w trakcie ćwiczeń opieramy ręce na ramionach orbitreka, powiększamy wysiłek fizyczny, jeśli je odrywamy - dynamiczniej pracują mięśnie brzucha.

dane technologiczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;wyprodukowany z najlepszych tworzyw;zrównoważona konstrukcja;opór: magnetyczny;obciążenie: 8 stopni;koło zamachowe: 6.5 kg;wyświetlacz: czas, dystans, prędkość, spalane kalorie, scan, puls;pomiar pulsu: sensory dotykowe;maksymalna waga użytkownika: 100 kg;waga towaru: 26,5 kg; rozmiary produktu po rozłożeniu:długość: 115 cm;szerokość: 58 cm;wysokość: 158 cm.Jak ćwiczyć na orbitreku HMS, H9201? Cały trening na orbitreku składa się z trzech podstawowych części: rozgrzewki, ćwiczeń właściwych i ćwiczeń odprężających.

Rozgrzewka jest bardzo ważnym elementem ćwiczeń na orbitreku. Udoskonala krążenie krwi, rozciąga mięśnie przed ćwiczeniami i zapobiega urazom, kontuzjom oraz skurczom. Przed wejściem na rowerek eliptyczny warto wykonać kilka ćwiczeń rozciągających.

W czasie jazdy na orbitreku pracujesz nad mięśniami ud, brzucha, a także ramion. Podczas rozgrzewki przed właściwym treningiem na orbitreku ćwicz z niewielkim oporem. Cała faza rozgrzewki powinna trwać około 10 minut.

W fazie ćwiczeń właściwych na orbitreku należy zintensyfikować wysiłek fizyczny. Opór pedałów orbitreka należy ustawić tak,podczas całego treningu móc utrzymać stałą prędkość. Faza ćwiczeń właściwych na orbitreku powinna potrwać około 10-15 minut.

Jeśli wcześniej poczujesz zmęczenie, zwolnij tempo i nie nadwyrężaj ciała. Jeśli będziesz ćwiczyć na orbitreku regularnie, możesz co tydzień dodawać sobie po kilka minut. Pamiętaj, aby cały czas kontrolować tętno.

w trakcie ostatniego etapu ćwiczeń staraj się stopniowo uspokoić rytm serca i pozwól mięśniom stopniowo ochłonąć. Poświęć na to około 5 minut, zwalniając tempo ćwiczeń na orbitreku. Ćwicz z minimalnym obciążeniem.

Jeśli pragniesz uzyskać prędkie i widoczne efekty ćwiczeń na orbitreku, trenuj co najmniej trzy razy w tygodniu. Ćwiczenia na orbitreku to doskonały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki....

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

HMS

Maksymalna waga użytkownika

100 kg

System hamowania

Magnetyczny

Waga urządzenia

45 kg

Waga koła zamachowego

6 kg

Cena

0.00zł

Opinia użytkowników

4.9 na 5 (opinii: 3)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje