TTREC WHEY 100 BIAŁKO WPC 500g, EFF8-53101 - 1
Trec - Zdjęcia produktu

WHEY 100 BIAŁKO WPC 500g, EFF8-53101 (Trec)

Odżywki białkowe Trec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Trec

WHEY 100 500g

OPIS:

High Performance Pure Protein Ideal for Gaining Muscle and Weight Control!
  • najkorzystniejsze białko dla wzrostu mięśni
  • spora gama wyszukanych smaków
  • Czysty koncentrat białka serwatkowego

100% koncentratu białka serwatkowego

WHEY 100 zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest genialnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie konieczne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100 wspaniale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.


rewelacyjnE BIAŁKO

WHEY 100 gromadzi 100% koncentratu białka serwatki, o stężeniu czystego białka powyżej 80%. WHEY 100 stworzony jest w procesie ultrafiltracji, dzięki czemu cechuje się bardzo niską zawartością tłuszczu i laktozy. Do produkcji WHEY 100 zastosowano najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych – wysoko oczyszczone i szybkodziałające źródło pełnowartościowych protein.

CZYSTA JAKOŚĆ

WHEY 100 gromadzi wyłącznie białko serwatkowe, bez zbędnych dodatków ograniczających zawartość protein w produkcie. Koncentrat białek serwatki należy do najpopularniejszych i najbardziej sprawnych protein naturalnego pochodzenia. WHEY 100 znakomicie uzupełnia niedobór białka powstający przy jego rozszerzonym zapotrzebowaniu, niezwykle w sportach wyczynowych, kulturystyce i w czasie diet redukcyjnych. Najwyższej klasy bezkompromisowiec w formie instant wykorzystany do produkcji WHEY 100 charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną (BV104) i znakomitą czystością i rozpuszczalnością.

ANABOLICZNE UDERZENIE PROTEIN SERWATKI

WHEY 100 gromadzi skoncentrowane białko serwatkowe, które jest z łatwością absorbowane poprzez organizm. Ze względu na wyjątkową szybkość trawienia i wchłaniania, najważniejsze anaboliczne aminokwasy prędko docierają do mięśni. Wyjątkowo wysoka zawartość momentalnie uwalnianej L-Leucyny, działa jak starter procesów anabolicznych. Aktywny napływ elementów budulcowych pobudza syntezę białek mięśniowych, zwiększając jej aktywność nawet do 70%. Pozostałe aminokwasy rozgałęzione (BCAA) i L-Glutamina hamują jednocześnie niekorzystne reakcje kataboliczne. Przewaga procesów anabolicznych sprzyja budowaniu najwyższej jakości masy mięśniowej.

ZAPROJEKTOWANE ZE SMAKIEM

WHEY 100 to nie tylko najkorzystniejszy surowiec, to także niezapomniane wrażenia dla Twojego podniebienia. WHEY 100 to wyszukane, atrakcyjne i starannie dopracowane smaki, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Unikalna jakość i skład WHEY 100 znacznie przewyższają parametry innych towarów tego typu przystępnych na rynku.

KOMU sugerowanY JEST PREPARAT?

WHEY 100 to uniwersalny artykuł dla każdego, doskonały do codziennego dopełniania białka, który błyskawicznie dostarcza szerokiej ilości koniecznych do wzrostu mięśni anabolicznych aminokwasów. WHEY 100 to bogactwo najważniejszych składników o działaniu anabolicznym, których poziom jest krytyczny dla prędkości rozbudowy muskulatury i regeneracji potreningowej. Zastosuj WHEY 100 do 1,5 h po zakończeniu ćwiczeń, a Twoje mięśnie błyskawicznie otrzymają zastrzyk koniecznego budulca i silny impuls do wzrostu. Artykuł świetnie nadaje się także do powiększania wartości odżywczej posiłków i dopełniania ich o łatwo strawne białko. Osobom o wolniejszej przemianie materii zaleca się użytkowanie preparatu przed snem i między posiłkami, co pozwala stanowczo przyspieszyć metabolizm.

SKŁAD:

DAWKOWANIE:

Jednorazową porcję preparatu – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera. W zależności od potrzeby należy stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, a także III porcja przed snem.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje