Tisolate 100 750g białko izolat marki Trec - 1
Trec - Zdjęcia produktu

Isolate 100 750g białko izolat (Trec)

Odżywki białkowe Trec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu TrecOPIS:

Ultra Fast and Effective Protein Source Perfect For Recovery and Lean Mass Building!
  • Maksymalna przyswajalność
  • 0 g tłuszczu i 0 g laktozy
  • 100% izolatu białka serwatki CFM

100% izolatu białka serwatki CFM (0% tłuszczu i laktozy)


ISOLATE 100 zawiera 100% izolatu białek serwatkowych CFM, który znamionuje się rekordową wartością biologiczną (BV 159), prędkością wchłaniania i zawartością aminokwasów BCAA i L-glutaminy. ISOLATE 100 intensywnie stymuluje syntezę białek mięśniowych, przyczyniając się do prędkiego wzrostu ich masy. Towar uzupełnia dietę w najwyższej klasy wolne od tłuszczu i cukrów proteiny, konieczne do budowania muskularnej sylwetki bez ryzyka jej zbędnego otłuszczenia.

NAJDOSKONALSZE BIAŁKO ŚWIATA

ISOLATE 100 to najwyższej klasy odżywka całkowicie bazująca na luksusowym izolacie białka serwatkowego CFM. Bezkompromisowiec ten uznawany jest za najdoskonalsze i najbardziej wartościowe źródło protein stosowane w suplementacji sportowej diety. ISOLATE 100 dostarcza najwyższej jakości ekspresowo absorbowanych części budulcowych, stymulujących proces wzrostu i regeneracji włókien mięśniowych. Izolat białka serwatkowego cechuje się wzorcową zawartością najważniejszych aminokwasów o działaniu anabolicznym i aktywnych mikro-peptydów. Wykorzystanie nieszablonowej technice produkcji pozwala na uzyskanie rekordowo wysokiej koncentracji protein i najwyższego stopnia czystości. Dzięki czemu białko to jest praktycznie w całości wolne od niepożądanych składników, które mogłyby zniżać jego wartość odżywczą.

oryginalnY cykl PRODUKCJI

Cały minimalistyczniec użyty do produkcji ISOLATE 100 został stworzony dzięki wykorzystaniu pionierskich technice. Proces wieloetapowej mikrofiltracji z przepływem krzyżowym (CROSS-FLOW MICROFILTRATION) to obecnie najistotniej zaawansowana i jednocześnie czasochłonna metoda mechanicznej separacji białek serwatkowych. Przebiega on w niskich temperaturach i bez zastosowania jakichkolwiek czynników chemicznych, które mogłyby narazić subtelną strukturę białek serwatkowych na uszkodzenia. W jego wyniku uzyskuje się skoncentrowane i co najważniejsze niezdenaturowane białko serwatkowe o pełnej aktywności i funkcjonalności. To właśnie dlatego ISOLATE 100 ma tak wysoką wartość odżywczą i efektywnie wspomaga budowę czystej, wolnej od tłuszczu masy mięśniowej. W porównaniu do innych odżywek wysokobiałkowych tego typu ISOLATE 100 wchłania się o sporo szybciej i gromadzi więcej najważniejszych aminokwasów wysiłkowych: BCAA i L-Glutaminy.

NIEZWYKŁA energicznOŚĆ

ISOLATE 100 to bezspornie najkorzystniejszy sposób na kompletowanie białka, umożliwiającego stały rozwój najważniejszych cech wysiłkowych. Izolat białka serwatkowego bardzo silnie stymuluje procesy anaboliczne. Prędkość wchłaniania i rekordowa zawartość leucyny pobudza wydzielanie hormonów anabolicznych (min. Insuliny) i wspomaga syntezę protein mięśniowych o dużo silniej niżeli pozostałe popularne źródła protein. W składzie preparatu znajdują się także niepowtarzalne wyłącznie dla tego źródła protein składniki. Izolat serwatki zawiera liczne peptydy (krótkie fragmenty łańcucha białkowego) o rozmaitej aktywności. Najnowsze badania naukowe potwierdzają min. Ich zdolności do zwiększania szybkości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, a także stymulowania cyklów niepodatnościowych.

KOMU polecanY JEST PREPARAT?

ISOLATE 100 spełni oczekiwania idealnie jednocześnie w okresie budowania czystej masy mięśniowej, jak i przy kształtowaniu ostatecznej ich definicji w trakcie restrykcyjnej diety redukcyjnej. Preparat dostarcza jedynie i jedynie kalorie w postaci białka, które w dodatku pobudza przemianę materii. ISOLATE 100 uzupełni Twoją codzienną dietę w najcenniejsze i najdoskonalsze białka pochodzące z serwatki. ISOLATE 100 stanowczo prędko się wchłania, nie obciążając przewodu pokarmowego, dlatego możesz go stosować o każdej porze dnia. Doskonale sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy Twoje mięśnie wymagają dodatkowej porcji pełnowartościowego białka, niezwykle po treningu i zaraz po przebudzeniu.

DAWKOWANIE:


Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera. W zależności od potrzeby należy stosować 2–3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu i III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja między posiłkami oraz III porcja przed snem.

SKŁAD:


Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje