TScitec  protein pancake 1036g nalesniki białkowe - 1
Scitec - Zdjęcia produktu

Protein pancake 1036g nalesniki białkowe (Scitec)

Odżywki białkowe Scitec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Scitec

PROTEIN PANCAKE

Smaczne naleśniki o wysokiej zawartości białka pochodzącego z różnych źródeł!

Już czas, żeby pomyśleć o naleśnikach jako o jednym z części diety fitness! Do tej pory nie były one lubianym komponentyem diety sportowców, ponieważ postrzegane są jako bomba węglowodanowa. Nasze pyszne naleśniki Protein Pancake wytworzone pozostały, żeby uzupełniać zapotrzebowanie organizmu sportowców na białko; w tym także kulturystów albo innych osób prowadzących dynamiczny tryb życia. Produkt ten dostarcza 30% wysokiej jakości białka pochodzącego z wielu modnych białkowych źródeł.

Dzięki Protein Pancake od Scitec możesz posiadać odżywcze naleśniki za każdym razem pod ręką, ponieważ są one przystępne i szybkie do przygotowania. Jeśli raz spróbujesz naszych fantastycznych naleśników to już nigdy więcej nie będziesz chciał powrócić do tych klasycznych, o niskiej zawartości białka. Jedną z głównych zalet PROTEIN PANCAKE jest łatwodostępne wsparcie układu mięśniowego poprzez dostarczenie organizmowi koniecznej ilości zarówno szybko-, jak i wolnowchłanialnych białek (białek serwatki, białek jaj, kazeiny) w przyjemnej formie. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz mają pozytywny wpływ na stan kości!*

*Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone poprzez Komisję Europejską (EC).

SKŁAD:

Sposób wykorzystania

Wymieszać jedną porcję artykułu (37 g) z ½ miarki chudego mleka albo wody. Mieszać dynamicznie do momentu, aż masa przypominać będzie tradycyjną konsystencję ciasta naleśnikowego.

Smażyć na nieprzywierającej patelni na średnim ogniu do momentu, aż ciasto nabierze złotobrązowego koloru po obu stronach. Eksperymentuj z gęstością ciasta, wymiarem naleśników, a także czasem smażenia,otrzymać naleśniki jakie lubisz najmocniej!

informacje alergiczne

produkowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy oraz składniki ryb i skorupiaków.

Uwaga!

artykuł nie może byc użytkowany jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Smak

Biała czekolada-kokos

Opakowania

1036 g - 28 dawki

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje