Twpc eco 700g marki Ostrovit - 1
OstroVit - Zdjęcia produktu

Wpc eco 700g (OstroVit)

Odżywki białkowe OstroVit

31.00

Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 17.08.2017: w magazynie

Opis produktu OstroVit

Jakie są zalety odżywki białkowej OstroVit WPC ECO 700g?
  • Wysoka zawartość białka.
  • Działa anabolicznie - pomaga w budowaniu czystej masy mięśniowej.
  • Działa antykatabolicznie.
  • Przyspiesza regenerację organizmu.
  • trafny we wszystkich dyscyplinach sportowych.
  • niezwykle sugerowany w okresie budowania masy mięśniowej.
  • Można stosować jako uzupełnienie codziennej diety.

Dlaczego warto stosować odżywkę białkową OstroVit ECONOMY WPC80.eu:

Odżywka białkowa OstroVit ECONOMY WPC80.eu jest najwyższej jakości koncentratem białka serwatkowego, zawierającym 70% białka. Jest doskonałm źródłem pełnowartościowego białka zwierzęcego, które mieści wielki profil aminokwasów potrzebnych do budowy włókien mięśniowych.

cykl technologiczny pozyskiwania tej taniej odżywki, polega na ultrafiltracji skoncentrowanej frakcji białka serwatkowego, która zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniem od cukru mlecznego i tłuszczu. Białko serwatkowe cechuje obniżona zawartość tłuszczu i węglowodanów, wspomaga przyrost tkanki mięśniowej, a także pozwala na odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Mając działanie antykatabolicznie.

Spożywanie odżywki zmniejsza uczucie zmęczenia a także przyspiesza proces regeneracji mięśni po aktywnym wysiłku fizycznym. Stosowanie odżywki jest rekomendowane także w trakcie redukcji masy ciała, ze względu na właściwości pobudzające spalanie tkanki tłuszczowej.Odżywka białkowa OstroVit WPC ECO uzupełnia zapotrzebowanie na białko przy stosowaniu niskokalorycznych diet. Odżywka OstroVit WPC ECO ze względu na 70% zawartość białka jest prawidłowym suplementem dla sportowców uprawiających wszystkie dyscypliny sportowe. Stosowana jest szczególnie w okresie budowania masy mięśniowej, lecz też jako element codziennej diety, w celu uzupełnienia wartości odżywczych.

Wartości odżywcze:

OstroVit ECONOMY WPC80.eu

Sposób przygotowania i dawkowanie:

Porcję 1,5 miarki (30 g) rozpuścić w 200 ml chudego mleka lub wody.

Spożywać 2-3 razy dziennie, w zależności od potrzeby.

elementy:

Koncentrat białek serwatkowych (z mleka), dekstroza, emulgator - lecytyna rzepakowa, zapach, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe.

dane o producencie:

OstroVit to polska marka kojarząca się z dynamiką i siłą. OstroVit to nie tylko dynamicznie rozwijająca się producent, lecz też firma oferująca suplementy i odżywki wspomagające Twoje fizyczne zmagania. OstroVit to dodatkowo propozycje urozmaicające dietetyczny styl życia. I to nie tylko osób aktywnych sportowo, ale także wielbicieli zdrowego odżywiania. OstroVit stoi znakiem jakości przypieczętowanym najkorzystniejszą osiągalną ceną.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

Wpc eco 700g (ArsVit -Odżywki i witaminy)
31.00zł ArsVit -Odżywki i witaminy
  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje