TTrec Casein 100 - 1800 g - 1
Trec - Zdjęcia produktu

Casein 100 - 1800 g (Trec)

Odżywki białkowe Trec

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Trec

Micelarna kazeina to specjalistyczne źródło białka, które charakteryzuje się długim czasem działania - do 7 godzin od momentu spożycia. Oddziaływanie na organizm: Chroni mięśnie przed nocnym katabolizmem.

Dostarcza wysokiej jakości wolnowchłanialnych białek. Kazeina jest białkiem przydatnym sportowcom przede wszystkim do budowy i ochrony mięśni. Polecana jest jako białko do stosowania na noc Znajduje również zastosowanie jako materiał budulcowy do syntezy hemoglobiny i białek osocza krwi.

Wartość odżywcza w 1 porcji (30g): Wartość energetyczna: 105 kcal Białko: 22,77g Węglowodany: 2,84g Tłuszcz: 0,24g Składniki aktywne:: Kazeina micelarna: 28,64g Dawkowanie: Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki – 75 cc) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera.

W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2-3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje