TBieżnia NordicTrack Commercial 2450 - NEGOCJUJ CENĘ! - 1
NordicTrack - Zdjęcia produktu

Bieżnia Commercial 2450 (NordicTrack)

Bieżnie NordicTrack
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu NordicTrack

Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 2450 to konkretna, mocna i nowoczesna technicznie bieżnia do wykorzystywania pół-komercyjnego. Zaopatrzona jest m.in. W efektywny silnik, szeroki zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, obfity pas bieżny, różne programy treningowe, a także dwustrefowy wentylator AutoBreeze™ sterowany automatycznie w zalezności od szybkości z jaką biegnie użytkownik.

dopełniające wyposażenie takie jak, 10" kolorowy wyświetlacz dotykowy kontrolujący właściwości treningu i umożliwiający dobór programów treningowych kompatybilnych z systemem iFit®, innowacyjny system amortyzacji RunnersFlex™ Cushioning, zniżający zmęczenie oraz obciążenie stawów, port audio kompatybilny z iPod®, system nagłośnienia i zaimplementowany uchwyt na tablet, eksponuje bieżnię wśród innych przystępnych na rynku. Bieżnia elektryczna Commercial 2450 to nadzwyczaj poręczny i mistrzowski sprzęt do wykorzystania w klubach sportowych i siłowniach.

BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – dzięki kompatybilności programów treningowych z bezprzewodową technologią iFit®Bluetooth® Smart, możesz scalić się np. z Google Maps™ i zaplanować swoje trasy biegowe gdzie wyłącznie chcesz.

wyświetlacz Z SYSTEMEM IFIT dzięki temu wyświetlaczowi możesz nadzorować spalanie swoich kalorii i przebieg treningu. Wielki kąt widzenia monitora pozwala luźno odczytywać predkośc czas dystans, puls i spalane kalorie. Specyficzny system dźwiekowy pozwala Ci utrzymywać tempo oraz na bieżąco kontrolować progres treningu.

Główna zaleta iFit to możliwość śledzenia i analizy naszej dynamiczności 24 h/dobę, począwszy od ilości wykonanych kroków, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, przez zliczanie spożytych przez nas kalorii, po analizę jakości naszego snu. Wszystkie informacje i statystyki są na bieżąco rejestrowane i synchronizowane, stworzone są wykresy i analizy, co pozwala na ciągłe śledzenie postępów i wyznaczanie nowych celów w dążeniu do optymalnej efektywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Wszystko, co robimy z iFit – czy pokonujemy kolejne kilometry na urządzeniu fitness z funkcją iFit, czy spacerujemy z psem, czy robimy sobie krótką drzemkę, nosząc przy sobie jedno z sprzętów iFit – wszystko to łączy się z tą samą chmurą. Oznacza to, że bez względu na sposób korzystania z iFit, wszystkie statystyki znajdziemy na dowolnej platformie iFit, zabezpieczone i zebrane w jednym komfortowym miejscu.

Aplikacja iFit daje możliwość tworzenia własnych tras treningowych na całym świecie, bazujących na Google Maps i Google Street View i rywalizowania z innymi użytkownikami w społeczności iFit lub korzystania z setek gotowych programów treningowych na różnorodnych poziomach innowacyjnia, opracowanych poprzez certyfikowanych trenerów personalnych, w tym Jillian Michaels, znanej amerykańskiej trenerki, autorki domowych programów treningowych i książek dotyczących zdrowego trybu życia.

SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERSFLEX jest zbudowany z kilku wariantów poduszek, dzięki którym wstrząsy do zredukowane do 30%. Jeśli jednak chcesz poczuć się jakbyś biegał po utwardzonej, asfaltowej nawierzchni, po prostu wyłącz amortyzację RunnersFlex przy pomocy jednego przycisku.

SILNIK 4.0 CHP Cichy, potężny i dynamiczny o mocy 6.5 koni mechanicznych, zagwarantuje rewelacyjną efektywność. Zbudowany, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi i gwarantuje redukcję hałasów, a także efektywne chłodzenie części urządzenia.

SYSTEM SKŁADANIA BIEŻNI SPACESAVER Złoż swoją bieżnie, aby łatwo ją przechowywać. System EasyLift oparty na hydraulicznych sprężynach tłumiących, pomoże Ci w nieskomplikowany sposób złożyć bieżnie, żeby zaoszczedzić przestrzeń w domu.

ZINTEGROWANY PRZYCISK KONTROLI szybkośCI I NACHYLENIA dopasuj swoją szybkość, a także nachylenie bieżni przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony tuż obok monitora pracy serca, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać przyjemy chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

POMIAR PULSU Kontroluj zakresy swojego tętna przy pomocy systemu CardioGrip. Czujniki są wbudowane w oba drążki podporowe,szybko i skrupulatnie mierzyć puls. W pakiecie jeszcze pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru tętna.

TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI! Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz mp3 do głównej konsoli urządzenia i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie sie błogi dzięki 2-calowym głośnikom zaimplementowanym w konsole urządzenia.Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z zastosowaniem wbudowanych w przedni panel głośników.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje:

Kategoria

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje