TREC Thermo Fat Burner Max 120caps Ocena produktu:

od 56,05 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: TREC
  • Kategoria: Spalacze tłuszczu
Jakie są zalety spalaczy tłuszczów Trec Thermo Fat Burner Max?
  • Przyspiesza przemianę materii
  • zwiększa spalanie kalorii i tłuszczu
  • Kompleks naturalnych termogeników

informacje o produkcie Trec Thermo Fat Burner Max:

THERMO FAT BURNER MAX jest suplementem, który zawiera kofeinę dlatego nie jest to środek zalecany dla dzieci i pań w ciąży. Gromadzi ekstrakty roślinne z guarany, zielonej herbaty, zielonej kawy i grapefruita. ponadto uzupełniony o L-karnitynę, a także chrom, który przyczynia się do utrzymania korzystnego metabolizmu makroskładników odżywczych i pomaga w utrzymaniu korzystnego poziomu glukozy we krwi.

Wartości odżywcze:

Trec Thermo Fat Burner Max


* zalecanego dziennego spożycia

elementy:

Pozostałe komponenty: Skrobia modyfikowana - substancja wypełniająca, hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza, guma celulozowa usieciowana - substancje glazurujące, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu - substancje przeciwzbrylające, czarny tlenek żelaza, czerwony tlenek żelaza, żółty tlenek żelaza - barwniki.

użycie:

- Rzeźba
- Odchudzanie

Zalecane dawkowanie:

Jednorazową porcję suplementu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. Przed posiłkiem lub treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! Nie stosować kofeiny z innych źródeł.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Towar niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Spalacze tłuszczu