• Producent: Scitec Nutrition
  • Kategoria: Spalacze tłuszczu

TURBO RIPPER dostarczy Ci sporo elementów w wielkich dawkach, które pomogą Ci błyskawicznie zrzucić zbędne kilogramy! Formuła gromadzi L-karnitynę i acetylo-L-karnitynę (ALC) w wielkich dawkach, dlatego prawdopodobnie nie będziesz zmuszon(a)y do zażywania je z innego źródła! Oprócz tego nie musisz szukać źródła takich elementów jak katechiny ekstraktu z zielonej herbaty, tyrozyna - która jest prekursorem wielu ważnych hormonów i neuroprzekaźników - i ekstraktu z gorzkiej pomarańczy standaryzowany na synefrynie.

Ponad to TURBO RIPPER dostarcza dużą dawkę tj. 100mg kofeiny NEWCAFF™ pochodzącą z najróżniejszych źródeł. Kofeinę NEWCAFF™ cechuje przedłużone uwalnianie. NEWCAFF™ to nowy system dostarczania kofeiny, dzięki temu kofeina zawarta w produkcie jest uwalniana poprzez 4 godziny!

SPOSÓB wykorzystania

Zaleca się rozpoczęcie wykorzystywania spożywając 1 kapsułkę dziennie w celu oceny tolerancji organizmu, następnie powiększyć dzienne spożycie do 2 kapsułek dziennie. Stosować w cyklach 8-12 tygodniowych, następnie wykorzystać min. 2 tygodniową przerwę w stosowaniu. W czasie wykorzystywania towaru należy unikać spożywania innych stymulantów. Porcja dzienna (2 kapsułki) jest źródłem kofeiny uwalniającej się przez ok. 4 godziny.

SKŁAD

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Spalacze tłuszczu