• Producent: Scitec
  • Kategoria: Spalacze tłuszczu

SUPER GUARANA 100 tabletek

900 mg ekstrakt standaryzowany z wapniem

OPIS produktu:

Guarana to naturalne, ziołowe źródło kofeiny i innych fitozwiązków. Te nasiona zawierają około dwa razy pokaźniejsze stężenie kofeiny znajduje się w ziarnach kawy. Guarana zawiera różne alkaloidy ksantyny mieszaniny innych niżeli kofeina i teofilina.

Teobromina i inne substancje, takie jak polifenole, tradycyjnie używane jako odświeżające. Nasza SUPER GUARANA posiada na dodatek wapń, który przyczynia się do normalnego wydzielania energii metabolizmu, normalne funkcjonowanie mięśni i nerwów, utrzymanie normalnych kości i zębów *.

*Oświadczenie udowodnione naukowo poprzez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), a także zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC).

Sposób użycia

Należy stosować jedną porcję artykułu (2 tabletki) dziennie na 30 minut przed treningiem albo inna energicznością fizyczną.

dane alergiczne

produkowano w zakładzie przetwarzającym mleko, jaja, gluten, soję, orzechy,, a także składniki ryb i skorupiaków.

Uwaga

Jedna porcja produktu jest źródłem 198 mg kofeiny! Nie zaleca się stosowania produktu poprzez dzieci, a także kobiety w ciąży. Artykuł nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!

Opakowanie

100 tabletek – 50 porcji

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Spalacze tłuszczu