Sapphire SG-925B Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Sapphire
  • Kategoria: Rowery treningowe
  • Waga urządzenia: 30 kg

Oto nowość w naszej ofercie! prezentujemy Państwu innowacyjny rower elektromagnetyczny SG-925B JETTA - wysokiej jakości sprzęt treningowy do domowego korzystania. To towar producenta Sapphire, uwielbianego producenta sprzętu fitness. Model JETTA charakteryzuje się niezwykłą solidnością wykonania i użyciem najnowszych technologii, a wszystko to po to, by zapewnić Państwu najwyższej jakości sprzęt treningowy!

Rowerek treningowy SG-925B JETTA wyposażony został w elektromagnetyczny system oporu i koło zamachowe o wadze 7 kg. Pozwoli to na przeprowadzenie płynnego i efektywnego treningu. W rączkach rowerka znajdują się sensory pomiaru pulsu, która współpracują z komputerem i umożliwiają przeprowadzenie treningu kardio.

Warto zaznaczyć, iż komputer rowerka obsługuje gratisową aplikację iConsole+, dzięki której przed jego użytkownikiem otwierają się zupełnie nowe możliwości treningowe! Aplikacja ta pozwala na komunikację komputera z urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth 3.0 (kompatybilność z systemami iOS oraz Android), a co za tym idzie dostęp do licznych programów treningowych i możliwość tworzenia własnych tras w oparciu o mapy Google. Rower JETTA posiada także port USB, który pozwala na ładowanie baterii smartfona lub tabletu.

Dużą wagę przyłożono do ciekawego, energicznego designu rowerka. Mocna budowa i najkorzystniejsze materiały sprawią, że rowerek marki Sapphire sprosta nawet najistotniej dynamicznym treningom. Dla rozszerzenia komfortu wykorzystywania rowerek posiada kółka transportowe, które pozwolą w nieskomplikowany sposób przemieścić sprzęt po skończonym treningu. Przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami stabilizującymi dają pewne oparcie dla stóp, a dostosowywane siodełko pozwoli dostosować rowerek do indywidualnych potrzeb.

Pamiętajmy, regularny wysiłek fizyczny to klucz do szczupłej sylwetki, dobrej kondycji oraz samopoczucia, dlatego warto zacząć ćwiczyć z elektromagnetycznym rowerem treningowym JETTA już dziś!


Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Rowery treningowe