Trec Whey 100 2275g Ocena produktu:

od 179,55 PLN

  • Producent: TREC NUTRITION
  • Kategoria: Odżywki białkowe

WHEY 100 zawiera 100% najwyższej jakości koncentratu białka serwatkowego, który jest idealnym źródłem pełnowartościowych protein zwierzęcych. WHEY 100 jest bogaty we wszystkie potrzebne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. WHEY 100nieprzeciętnie się rozpuszcza i prędko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe aktywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne.

WHEY 100 to uniwersalny produkt dla każdego, idealny do codziennego uzupełniania białka, który ekspresowo dostarcza szerokiej ilości niezbędnych do wzrostu mięśni anabolicznych aminokwasów. WHEY 100 to zasobność najważniejszych elementów o działaniu anabolicznym, których poziom jest krytyczny dla prędkości rozbudowy muskulatury i regeneracji potreningowej. Zastosuj WHEY 100 do 1,5 h po zakończeniu ćwiczeń, a Twoje mięśnie prędko otrzymają zastrzyk potrzebnego budulca i silny impuls do wzrostu. Produkt idealnie pasuje także do rozszerzania wartości odżywczej posiłków i dobierania ich o łatwo strawne białko. Osobom o wolniejszej przemianie materii zaleca się użytkowanie preparatu przed snem oraz między posiłkami, co pozwala zasadniczo przyspieszyć metabolizm.

Sposób użycia

  • 2275g - 76 porcji

Jednorazową porcję preparatu - 30 g (3 miarki) rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera. W zależności od potrzeby należy stosować 2-3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odżywki białkowe