Casein 100 - 1800 g

chwilowy brak towaru

  • Producent: TREC NUTRITION
  • Kategoria: Odżywki białkowe

Micelarna kazeina to specjalistyczne źródło białka, które znamionuje się długim czasem działania - do 7 godzin od momentu spożycia. Oddziaływanie na organizm: chroni mięśnie przed nocnym katabolizmem.

Dostarcza wysokiej jakości wolnowchłanialnych białek. Kazeina jest białkiem przydatnym sportowcom głównie do budowy i ochrony mięśni. Polecana jest jako białko do stosowania na noc Znajduje w dodatku użycie jako materiał budulcowy do syntezy hemoglobiny i białek osocza krwi.

Wartość odżywcza w 1 porcji (30g): Wartość energetyczna: 105 kcal Białko: 22,77g Węglowodany: 2,84g Tłuszcz: 0,24g elementy energiczne:: Kazeina micelarna: 28,64g Dawkowanie: Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki – 75 cc) rozpuścić w 200 ml wody albo mleka, używając do tego szejkera albo miksera.

W zależności od potrzeby należy stosować 2-3 porcji dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. Po treningu i III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja między posiłkami i III porcja przed snem.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odżywki białkowe