• Producent: Ecco
  • Kategoria: Odzież i obuwie do trekkingu
NOWA kolekcja 2014!
GORE-TEX -Twoje stopy pozostaną świeże bez względu na warunki.
Membrana GORE-TEX uznawana jest za pierwszą w pełni wodoszczelną i oddychającą tkaninę na świecie. Producent Gore stworzyła materiał, dzięki któremu buty nie tylko nie przepuszczają wody,z zasady oddychają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Podczas gdy cząstki wody zatrzymywane są poprzez gęstą siateczkę GORE-TEX (pory membrany są 20.000 razy mniejsze niżeli cząsteczka wody!), para wodna i powietrze luźno przenikają poprzez nią zapewniając stopom świetne warunki jednocześnie w zakresie wilgotności, jak i temperatury.
Korzyść: obuwie Ecco zawierające GORE-TEX, materiał ceniony za najlepszy tego typu towar na świecie, zagwarantuje utrzymanie suchych i wypoczętych stóp przez cały dzień. Cecha: membrana GORE-TEX umieszczona jest między skórzaną warstwą powierzchniowyą a podszewką buta. Każdy z modeli wzbogacony tym materiałem, przechodzi szereg badań i testów dla unikatowego komfortu.
SKÓRA YAK
ECCO wciąż poszukuje nowych rozwiązań – jako pierwszy firma na świecie zastosowało w swych obuwiu skórę z jaka. To pokaźne zwierzę występujące w regionie Himalajów naturalnie dostosowane jest do życia w ciężkim środowisku. Dzięki temu obuwie tworzone z jego skóry jest szczególnie wytrzymałe, niepodatne na zużycie i wpływ warunków atmosferycznych.
BIOM NATURAL MOTION
żeby stworzyć obuwie doskonale dobrane do stopy, zbadano i zmierzono kończyny ponad 2500 sportowców. Na podstawie wyników tej tytanicznej pracy wykreowano linię uwzględniającą wszelkie, choćby najdrobniejsze niuanse mogące posiadać wpływ na zaburzenie naturalnego ruchu stopy. Podstawą BIOM Natural Motion jest zapewnienie stopom biegaczy trafnego wsparcia oraz amortyzacji, co w wyniku czego wspomaga naturalny ruch człowieka. Buty wyekwipowane w technologię doskonałą przyczepność i trakcję – poczuj idealne dobranie.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Odzież i obuwie do trekkingu